Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
Кај да најдам ефтина вреќа ? во pride се скапи,башка 40 кг,и некои си 60 цм...
--- надополнето: 2 април 2012 во 22:58 ---
Далечински управувач (даљинско) за телевизор Philips 34PFL5404H ?
http://www.technomarket.com.mk/browse/342 подоле исто пишал еден форумџија,али не ти пишал на тебе,сега видов.. :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Каде можам да најдам универзално далечинско за струја, зошто кај мене направени се за да може и со далинско да се пушта струја (светло, сијалици, неонки итн). Доколку знае некој нека ме посочи.
Не се универзални тие, се програмираат во зависност од примачот.
 
Член од
31 март 2011
Мислења
102
Поени од реакции
18
Вторниците со Мори - Мич Елбом ??? Vo koja knizara mozam da ja najdam ?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
Еј ?! цена,тежина,нешто знаеш ??
Е не беа многу големи, негде околу пола метро. А цената ја заборавив. Одма кога ќе влезеш во Џамбо од доле вртиш лево одма и тераш на 15 метри од лева страна неможеш да ги промашиш. Јас 3 саата барав опрема за точакот и на крај ја прашав продавачката и ме однесе до таму (ваљда и она не знаеше да објасни каде се наоѓа) до спортската опрема. Иначе мислам дека имаше и во ГТЦ приземје за боксирачки вреќи.
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
Е не беа многу големи, негде околу пола метро. А цената ја заборавив. Одма кога ќе влезеш во Џамбо од доле вртиш лево одма и тераш на 15 метри од лева страна неможеш да ги промашиш. Јас 3 саата барав опрема за точакот и на крај ја прашав продавачката и ме однесе до таму (ваљда и она не знаеше да објасни каде се наоѓа) до спортската опрема. Иначе мислам дека имаше и во ГТЦ приземје за боксирачки вреќи.
Ок,фала ти,ќе проверам.
--- надополнето: 4 април 2012 во 00:05 ---
Јас пак...каде да најдам онакви,душеци како што има по школиве во сали ? професорите појма немаат...

ако не тоа,каде да најдам дебели сунѓери ?
 

Christian Lovato

stonecold
Член од
2 април 2012
Мислења
601
Поени од реакции
272
Каде да најдам јајце од калаштура и феникс?Ми треба за една напивка...:гик:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Не жолт ама нека кажат кај има каиши, освен ти ако не најде некоја продавница :)
На бит пазар има какви сакаш за смешна цена у споредба со "оригиналите" у центар :icon_lol:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507

Kajgana Shop

На врв Bottom