Каде може да најдам? (Општи прашања)

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Kaj може да најдам маски,некој добри,освен во Вучко ??
Пример ми треба ко онаа хокеарскана маска на Џејсон од Петок 13 или маската од Врисок :)
Освен нарачки преку нет,има шанси да се најдат некаде во Скопјево или Македонијава ?
Aко најдеш хокеарска пиши тука кај си ја нашол.
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Дали `работи` пазарот во недела во Шутка?
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.184
Поени од реакции
2.155
Imashe reklama na A1 za nekoj si restoran vo centar sto pravi souvlaki i ima delivery za do doma. Ke moze li nekoj da mi go kaze imeto ili brojot od restoranot?

fala
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Imashe reklama na A1 za nekoj si restoran vo centar sto pravi souvlaki i ima delivery za do doma. Ke moze li nekoj da mi go kaze imeto ili brojot od restoranot?

fala
Ваљда е СУФЛАКИДЗИКО, улицата од плоштад накај печатница "Гоце Делчев", ФФМ.
 

marTin*

мαјатιη™
Член од
10 октомври 2008
Мислења
287
Поени од реакции
12
Каде може да најдам вакви маици во Скопје ?

 

noviot

Форевер Aлоун :(
Член од
19 април 2006
Мислења
446
Поени од реакции
170
P

Princ

Гостин
Квалитетно и ефтино печатење на маици низ Скопјево? Се работи за прилично мала количина. 2 парчиња со еден дизајн, и уште 1 со поразличен.
 

TheKoksi

[K]oksi
Член од
7 декември 2010
Мислења
139
Поени од реакции
22
Каде можам да најдам во Македонија или во Скопје ако има продавница за онакви психоделични ствари, као на пример облека, нараквици, разни додатоци за носење, флуросцентни ствари, предмети, материјали и све друго у тај стил?
 
Член од
23 јуни 2010
Мислења
21
Поени од реакции
0
Каде можам да најдам во Македонија или во Скопје ако има продавница за онакви психоделични ствари, као на пример облека, нараквици, разни додатоци за носење, флуросцентни ствари, предмети, материјали и све друго у тај стил?
ако мислиш на Acid, можеш да најдеш во Toxic
http://zk.com.mk/Страници/Токсик/16683
 

Kajgana Shop

На врв Bottom