Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
17 март 2011
Мислења
5
Поени од реакции
1
Hm Hm Hm .. vednas ke prejdam na glavnoto x ) .. DALI i KADE vo Makedonija moze da najdam ognomet .. ne mislam na onie detskite, tuku bash kako onie sto gi ima za Nova godina : ) sakam da iznenadam edna moja prijatelka kako poklon za rodenden. Dokolku nema vo Makedonija kade najblisku ima takvo nesto ? : )))
 
Член од
17 март 2011
Мислења
5
Поени од реакции
1
uff odlicno :D ja mislev ke treba nesto onlie da porucuvam sea pa moze i nekoja prevara da zakacam :D .. vaka e super .. fala mnogu : )))
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.340
Поени од реакции
27.921
Макети на тенкови, авиони, камиони и слични ствари. По која цена, прибор, мало компресорче за airbrush, пинцети и макетарско ноже? и цена ако знаете не би било лошо. :)
 

<K A F E R>

I love my MACEDOIA!
Член од
20 ноември 2010
Мислења
54
Поени од реакции
12
Макети на тенкови, авиони, камиони и слични ствари. По која цена, прибор, мало компресорче за airbrush, пинцети и макетарско ноже? и цена ако знаете не би било лошо. :)
Јас пред едно 5-6 години а може и повеќе земав макета на шевролет с-10 од 92 год, ја земав од ГТЦ на 2 кат, кога ќе се качиш од плоштад одма од десната страна е, името не ми текнува, нешо Ексимо ли беше или слично... инаку цената на шевролетот мислам дека беше 1200 ден, а имаше и тенкови авиони, глисери итн
 
С

Спенсер

Гостин
Макети на тенкови, авиони, камиони и слични ствари. По која цена, прибор, мало компресорче за airbrush, пинцети и макетарско ноже? и цена ако знаете не би било лошо. :)
ТУКА ке ти кажат се што-како треба...
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
136
Поени од реакции
25
кај има по продавнициве во Скопје уши за мачка?(за 1-ви април ми требаат)..барав во Вучко али немаше..:P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom