Каде може да најдам? (Општи прашања)

DD

Член од
19 април 2010
Мислења
33
Поени од реакции
1
ОРУЖЈЕ

Значи барам продавница во која можам да набавам оружје (Air weapon).Тоа оружје не е опасно по живот.Го има во сите форми (Калашников, М-16, Шкорпион, Фаминг и сл.) но користи воздух за исфрлуваже на куршумите.Каде да најдам?
 
С

Спенсер

Гостин
Значи барам продавница во која можам да набавам оружје (Air weapon).Тоа оружје не е опасно по живот.Го има во сите форми (Калашников, М-16, Шкорпион, Фаминг и сл.) но користи воздух за исфрлуваже на куршумите.Каде да најдам?
сакаш на ново или на старо??? на ново има во МИКЕИ, тоа ти е... незнам како да ти кажам у пм... позади Беко му доаѓа мислам...
 

DD

Член од
19 април 2010
Мислења
33
Поени од реакции
1
Какви има?
Квалитет?
Цена?
 

DD

Член од
19 април 2010
Мислења
33
Поени од реакции
1
Значи барам продавница во која можам да набавам оружје (Air weapon).Тоа оружје не е опасно по живот.Го има во сите форми (Калашников, М-16, Шкорпион, Фаминг и сл.) но користи воздух за исфрлуваже на куршумите.Каде да најдам?

прв сум кој пишува на стотата страница
 
T

Tetro

Гостин
Ролерки до накај 3000 денари?
Глеав у центар има ама над 100 евра се, а не ми се дава толку за ролери.
Или евентуално ако знаете кај има ролшули :)
ако сакаш поефтини и доста квалитетни (квалитетот е секогаш обратно пропорционален од цената на чинење),

КАНТА ПАЗАР, еден другар (поп) зеде од таму за 200 денари :браво:
 
С

Спенсер

Гостин
Какви има?
Квалитет?
Цена?
има еден,мислам продава м-16, нова,со гаранција, окулу 250тина еура... толку се цените отприлика... можеби има и поефтини... ама помала,или пак пиштол е секако поефтин...
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
908
Поени од реакции
185
Кај можам да најдам у Прилеп онаа хартија што е за штампање на маица?
 
Член од
28 април 2010
Мислења
45
Поени од реакции
1
Prijatelka za odmor na leto od 15 juli. Antalya Turcija.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Кај има најефтини тениски рекети (или најголем избор)? Околу 60-70 евра сум спремен да дадам.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Каде можам да ги најдам оние топчињана внатре мислам имаат ориз.
Ми кажуваа име али го забораив.И отрилика што пари се?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom