Каде да најдам ролетни за кровни прозори? (освен velux)

Дискусија во форумот 'Архитектура, дизајн и уредување' започната од vichy88, 4 октомври 2013.

 1. alex1986

  alex1986

  Член од:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  18
  Некој да не знае монтажер за кровни прозори?
   
 2. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.837
  Допаѓања:
  2.170
  Кај ,,Златна Рака” во добри дол


  Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
   
  На alex1986 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: