КК Струмица во ФИБА Евро Купот

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јули 2007
Мислења
665
Поени од реакции
2
на мене така ми кажаа дека биле истрошени. Другар пред пола саат бил во Барса и Маракана биле истрошени, најдел у тоа „Моцарт“ како се викаше да му еам матер не ми текнува...
NEZNAM JAS KA BEH U BARSA IMASE OSTE MISLAM.A TAVA MOCART SE VIKA:smir:
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Jas samo so idam od stabo na ajducite beh da si kupam mai4ka , ustvari ne e mai4ka tuku tenka bluza na dolgi rakavi interesna e napravena , utre koj saka neka ode da si kupa 100 den e cenata so se karta pravo , a karti u stabo ima uste edno 40 pred 1 saat i nesto odnesele tam 300 karti a uste 40 ima ostanano mos i pomalce.ajdeee utre keeeee pekoooool.
 
V

Viktoranius

Гостин
Jas samo so idam od stabo na ajducite beh da si kupam mai4ka , ustvari ne e mai4ka tuku tenka bluza na dolgi rakavi interesna e napravena , utre koj saka neka ode da si kupa 100 den e cenata so se karta pravo , a karti u stabo ima uste edno 40 pred 1 saat i nesto odnesele tam 300 karti a uste 40 ima ostanano mos i pomalce.ajdeee utre keeeee pekoooool.
Знам за блузите сега Гиш ми кажува...а има ли уште останано за утре да си земам, карта си најдех веќе уште блуза треба да земам.
Сега пред 1 саат го даваа Богоев на интел....нешто изјавува тама утре ке било лесно...незнам шо ...а и Томчето го дадеа хаха как тренире.
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Знам за блузите сега Гиш ми кажува...а има ли уште останано за утре да си земам, карта си најдех веќе уште блуза треба да земам.
Сега пред 1 саат го даваа Богоев на интел....нешто изјавува тама утре ке било лесно...незнам шо ...а и Томчето го дадеа хаха как тренире.
Ima ima oste ostanato, samo ke odas utre poranko neli sobiro keee pred stabo nakaj 4, 4 i 30 oti veke u 5 se trgnuva nakaj salata.Ke odas negde pred 4 za posle da ne gi izmeat ili pomini i porano ako ima nekoj tam ke ti dadat neee problem.
 
V

Viktoranius

Гостин
Ima ima oste ostanato, samo ke odas utre poranko neli sobiro keee pred stabo nakaj 4, 4 i 30 oti veke u 5 se trgnuva nakaj salata.Ke odas negde pred 4 za posle da ne gi izmeat ili pomini i porano ako ima nekoj tam ke ti dadat neee problem.
Аха е ок..и без тава јас планирам рано да одам у штабо..накај 2 па ке земам.:helou:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Со душа чекам да дојде утакмицата :) :vozbud:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Jas uste nemam karta...skoloto mi zavrsuva vo 17 20...taka da..ako ima pred vratata...na salata...ke si zemam ako ne.......mora nekak da se vleze..ninja style..!!!:D:vozbud:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Ајде Струмичани јас ќе навивам вечерва за вас, а се надевам и цела Македонија, но сепак мислам дека неискуството може да биде решавачки фактор во овој натпревар. Немој да мислите дека цедевите ќе падне на атмосфера.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ај ке ги тепаме уште 6 саата ке почне :)
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Супер ке е бе, ке тепаме , мора ! ама ке мора да бегам неколку часа од школо :vozbud:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ајде времето полека-полека изминува... :222::basket:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ајде Струмичани јас ќе навивам вечерва за вас, а се надевам и цела Македонија, но сепак мислам дека неискуството може да биде решавачки фактор во овој натпревар. Немој да мислите дека цедевите ќе падне на атмосфера.
Другар Цедевита никојпат не е играјала на таква атмосфера мислам оти ке паднат ама ништо чудно...добро велиш може и неискуството да е решавачки фактор....абе ајде брееееее оптимистички мора да тепамеееееееееееееееееееее.
НАПРЕД СТРУМИЦААААААА !
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
BEZ PUSENJE, BEZ FRLANJE PREdMETI NA TEREN oti nema da ni dade Evropa da vlezeme u NATO i EU :):):):)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom