Исхрана - првиот клучен фактор за постигнувањето на атлетско тело

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Имаш во Магор во Лептокарија, последен пат кога бев 70 денари со црно чоколадо, 75 со бело. Исто и во Тафталиџе има во една Wellness продавница само не ми текнува како се викаше, 65 со црно, 70 со бело.
Во Рамстор 60 денари црно чоколадо, 65 ден. бело чоколадо.
Имаш во Магор во Лептокарија, последен пат кога бев 70 денари со црно чоколадо, 75 со бело. Исто и во Тафталиџе има во една Wellness продавница само не ми текнува како се викаше, 65 со црно, 70 со бело.
најдов прееска во Стокомак сосема случајно,земав од чоколадо,паковката беше кафеавкаста и пакување од десет комада.Цената беше колку што се сеќавам 56-57 денари.
Според цениве што ги имате вие пишано,во Стокомак се најефтини.
Има и добра туна за одлична цена,суво грозје и сончоглед.
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Како би изеле 2600 калории на дневна база ? ако не го мрзи некој нека пише...или повеќе варијанти,уште подобро :D
 
Член од
22 септември 2013
Мислења
102
Поени од реакции
50
Како би изеле 2600 калории на дневна база ? ако не го мрзи некој нека пише...или повеќе варијанти,уште подобро :D
se sto jades sea samo zgolemi ili namali vo sooglasnost so kaloriite .. :S ne svakam zs ti treba konkreten plan ... Ili te mrzi da racunas ? ;)
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
2.733
Поени од реакции
1.226
ајде малку помош
почнав со здрава исхрана и се тоа вклучувајки и вежби, е сеа стомакот го смалив да не кажам го израмнив ама спојлерите од страна не
кажете што храна да исфрлам или внесам и дајте некои вежби
 
Член од
9 март 2014
Мислења
43
Поени од реакции
11
Има ли некаде да се продава туна конзервирана во вода ?
 
Член од
15 февруари 2008
Мислења
395
Поени од реакции
397
Користи ли некој Мака и дали има придобивки?
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
468
Поени од реакции
68
od kaj zimate maslinovo najevtino

i kakvo sirenje/urda zimat i od kade,cena.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom