Исламисти пукаат во патнички авион

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
глупи паметни тоа им е - со шо пукале не е ни битно... шо ако место калаши имаа ПАМ па пукаа со него? тогаш ке се расправавте зашо пукале со пам или ке имаше дискустија ЗАШТО СЕ ПУКА ВООПШТО ПО ПАТНИЧКИ АВИОН И ЗАШТО ДА СТРАДААТ ЦИВИЛИ ???
 

baksterski

Националист тип 500
Член од
22 февруари 2010
Мислења
431
Поени од реакции
277
Еве се гледа кој пука по цивили, овие "борциве за права" ! Истото беше и во Македонија 2001, само кој се сеќава на тоа :mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom