Иран го покажа собореното беспилотно летало

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
Дали има Иран технологија незнам , ама знам дека има голема шанса Гаврило Принцип од сега да се вика RQ-170 ...:)..., а нафтата да отиде на 250$ за барел....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom