Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
nerazumem gde sam psovao ja to prvi put cujem
Автоматски споено мислење:


Jel to ELMU ponovo po drugim nazivom sto mu propao onaj balkan pa otvorio domaceliste damu doniraju ali ljudi nisu vise budale jer je on prevarant najveca lopuza i ostalo danekazem sta.Elmu nemoj se projavjujes sa drugim nikom ajde isti stavi hahahaha.
Автоматски споено мислење:


Pa si uzeo novac pa si me blokirao pa si mi rpodao onaj skener za 50 eura i sta sada tu pricas lopuzo pa si sve prodao ljudima pa kada si video danema nista vise otvorio si domace liste forum i tu si propao i sta pricas lopuzo nije niko budala vise da znas lopuzo
Kolike su sanse da razliciti nickovi prave tekstualne greske kao ti ;)
Kolike su sanse da rasliciti nickovi , od kako si izbacen iz foruma, kukaju na isti nacin kao ti ;)
Ima jos mnogo toga samo cu javno opomenuti clanove da te se cuvaj i nikakav biznis ne ulaze sa tobom ,posebno u trgovinu lista :)
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Kolike su sanse da razliciti nickovi prave tekstualne greske kao ti ;)
Kolike su sanse da rasliciti nickovi , od kako si izbacen iz foruma, kukaju na isti nacin kao ti ;)
Ima jos mnogo toga samo cu javno opomenuti clanove da te se cuvaj i nikakav biznis ne ulaze sa tobom ,posebno u trgovinu lista :)
hahaha koju trgovinu Elmu necu ovde pisati jer tisi taj koji je prodao vidis da si se izdao trgovinu jer sam trazio ono sto sam platio a ti si sve pozatvarao i prodavao tvoje liste sram te bilo necu date zovem g....o od coveka si ti
Автоматски споено мислење:

Mislim da si sada pukao nemas oni ljudi koji su bili budale dati placaju pa izmisjao si ti kao ovaj dao onaj dao dabi nasao budale ali te budale vise nedaju ti ni cent jedan ajde sada paljba za swecku elvise
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Elmu културно се извини преку порака. Споменат е во многу мислења но нема прилика да одговори, ми вети дека сето тоа ќе биде културно и без навреди од негова страна. Затоа беше тргнат неговиот бан.

Кајгана не е моја лична сопственост и секој член ги има поддеднакво сите права.

Момци @djordjekaradjordje, @kenush@ бидете пристојни и без навреди.

Мислењата засега ќе стојат, но не продолжувајте со навреди.

Имате приватни пораки па таму навредувајте се и што сакате, но овде во јавниот дел тоа нема да биде дозволено.
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Auu niko ne primeti a skidanje u full-u jos malo :D
Čudo da niko ne primeti samo terajte....Prema postovanju losmij-u Saletu i Boki..ima ih koji su potrosili vremena na radu..za narod i skenrra i DNS detectora i...sve za rad hobi-ja.. naseg-a jos alata dosta ....
Postoje naravno ljudi koji su to postavili otorili javno(neki namerno neki slucajno)..da naprave novi krug za šišanje..
Ajde da objavim da dojete na druge forume pa i na moj "oaza" postavicu sve najnovije!!!:Dexskluzive ovo je nista..(al cemu sve to al idemo...)
:DNe znam dali je doslo veme za closure...samo biznis od danas do sutra.....onda vam ovo sve netreba jeftinije kupite preplatu!!
Evo jedna visekonekcijska da doprinesemo ima geo block za neke
151 konekcija tek 24 aktivnih idemooo
uskoro jos i ovde i svugde..... neka se gleda(pod tim opravdanjem)ili nekim drugim zvake su razne.. :D
 
Последно уредено:
Член од
24 ноември 2018
Мислења
362
Поени од реакции
225
Auu niko ne primeti a skidanje u full-u jos malo :D
Čudo da niko ne primeti samo terajte....Prema postovanju losmij-u Saletu i Boki..ima ih koji su potrosili vremena na radu..za narod i skenrra i DNS detectora i...sve za rad hobi-ja.. naseg-a jos alata dosta ....
Postoje naravno ljudi koji su to postavili otorili javno(neki namerno neki slucajno)..da naprave novi krug za šišanje..
Ajde da objavim da dojete na druge forume pa i na moj "oaza" postavicu sve najnovije!!!:Dexskluzive ovo je nista..(al cemu sve to al idemo...)
:DNe znam dali je doslo veme za closure...samo biznis od danas do sutra.....onda vam ovo sve netreba jeftinije kupite preplatu!!
Evo jedna visekonekcijska da doprinesemo ima geo block za neke
151 konekcija tek 24 aktivnih idemooo
uskoro jos i ovde i svugde..... neka se gleda(pod tim opravdanjem)ili nekim drugim zvake su razne.. :D

Radice ovo dugo cim ima geo block retko ko moze gledati...zivi bili maheri pozdrav
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Elmu културно се извини преку порака. Споменат е во многу мислења но нема прилика да одговори, ми вети дека сето тоа ќе биде културно и без навреди од негова страна. Затоа беше тргнат неговиот бан.

Кајгана не е моја лична сопственост и секој член ги има поддеднакво сите права.

Момци @djordjekaradjordje, @kenush@ бидете пристојни и без навреди.

Мислењата засега ќе стојат, но не продолжувајте со навреди.

Имате приватни пораки па таму навредувајте се и што сакате, но овде во јавниот дел тоа нема да биде дозволено.
Pocela i ovde svadja, kao na Tik-toku.
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Evo jedna visekonekcijska da doprinesemo ima geo block za neke
151 konekcija tek 24 aktivnih idemooo
uskoro jos i ovde i svugde..... neka se gleda(pod tim opravdanjem)ili nekim drugim zvake su razne.. :D
Dobra ti je fora, ajde da nebudes sam evo jedna takva visekonekcijska sa geoblokom za neke...ko moze neka uziva...

Код:
http://alternator.pro:80/get.php?username=TeBIHlist4&password=TeBIHlist4loc&type=m3u_plus
 
Член од
26 јануари 2024
Мислења
1
Поени од реакции
0
pozdrav svima. nov sam ovde pa samo da pitam kome da se obratim u vezi programa za onlajn tv
 
Член од
15 септември 2015
Мислења
104
Поени од реакции
113
Luge neznam zasto ste fokusirani kaj mene deka unistuvam listi koga istive listi i poveketo od toa sto gi imam skenirano se na google, izguglajte malce ke vidite deka, istive listi gi imate i po drugi forumi..
Ne znaci tuka ako spodelam deka odma ke ugasni, celta ne mi e da unistuvam listi tuku da spodelam i drugive da imaat nesto, (i po poraki dosta spodeluvam) nema potreba da dosadam vo temava kako nekoi.. bidejki sekoj den ima sto baraat, a nazalost poslednive godini vo grupava nema mnogu so postiraat listi tuku samo filozofiraat..
Znam deka sega uste 10 stranici ke ogovarate koj od koj po pameten da izleze..
Pozz..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom