Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 април 2012
Мислења
4.290
Поени од реакции
4.695
VIKSA pa jel istih radi i na sdroid box,znas li sigurno
sigurno ne znam nisto, ama ocekuvam deka ako baram da kupam pezo nema da go najdam vo prodavnica za mercedes.

ako ss-iptv ja razvile taa aplikacija (a ne gledam nekoj drug da go napravil toa) kaj niv ke najdes kade taa aplikacija e napravena da raboti kako i instalacioni fajlovi za istata.
Bi ti preporacal da ne instaliras od drugo mesto osven od oficijalnata strana na tie sto ja razvile ili od oficijalnata prodavnica (vo tvojot slucaj google play store)
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Me zainteresira clientportal, imam par makovi od koi Samo eden uklucuva, istite se aktivni, dava crn ekran pri punenje na stb emu, ako ima geoblok obicno ke kaze your stb is blocked, ova Samo crn ekran dava, se raboti za nekoja druga zastita ili ima nekoj trik, pozzz

Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Me zainteresira clientportal, imam par makovi od koi Samo eden uklucuva, istite se aktivni, dava crn ekran pri punenje na stb emu, ako ima geoblok obicno ke kaze your stb is blocked, ova Samo crn ekran dava, se raboti za nekoja druga zastita ili ima nekoj trik, pozzz

Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk
komsija gledat pricekaj malce hahhhaha
negu otvara neki listi stm emu
 
Член од
15 септември 2015
Мислења
104
Поени од реакции
113
 
Член од
29 август 2009
Мислења
131
Поени од реакции
22
Zdravo...nekoj ako saka da mi prati Config za openbulet 1 posto so moite sto gi imam vise ne mozem da najdem liste preku niv... I ako nekoj znae posto zvjerka serverot najverojatno e isklucen koj se negovi alternativi ?
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Член од
16 јули 2021
Мислења
239
Поени од реакции
544
Знаете ли некој сајт кај што може да се гледаат македонски телевизии во странство, особено МРТ1?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom