Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2020
Мислења
67
Поени од реакции
58
Не работи на тв, пробав и на мобилен, претплатата е година дена има рок. Претходно беше ок, сега 3 дена не работи. Кинезот ми испрати друг линк односно друг линк сервер но без успех.
Proveri na wifi od komsiite ako se na drug operator da vidis dali na drugi operatori ke raboti ili ne
Ili pa so vpn
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Не работи на тв, пробав и на мобилен, претплатата е година дена има рок. Претходно беше ок, сега 3 дена не работи. Кинезот ми испрати друг линк односно друг линк сервер но без успех.
Која е или напиши ја http адресата од серверот, вака никој ништо не може да ти каже без неговата адреса.
 
Член од
5 април 2021
Мислења
17
Поени од реакции
8
Postovanje svima, moze mi neko poslati neku domacu listu za gledanje sporstkih kanala ? Hvala unapred puno
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Има некој листа со екс ју и европски канали од Бугарија, Германија, UK, Србија, Хрватска, Црна Гора, Македонија, Русија, Грчка, Италија, Албанија...?
 
Член од
2 јуни 2016
Мислења
412
Поени од реакции
1.721
Има некој листа со екс ју и европски канали од Бугарија, Германија, UK, Србија, Хрватска, Црна Гора, Македонија, Русија, Грчка, Италија, Албанија...?
Imas pm.Lp
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Ќе пробам фала премногу.

Нешто што најдов случајно барајќи IPTV листи. На линков има линк со безброј тв канали, посебни линкови подредено по регион, по држави и по жанрови
Е сега нема некој голем избор филмски и спортски ама изборот на тв канали е голем
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Otvoriti u bilo kojem BROWSER.
Kanali rade i bez prijave. Na desnoj strani spisak kanala.
 
Член од
11 април 2018
Мислења
205
Поени од реакции
60

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Има некој листа со екс ју и европски канали од Бугарија, Германија, UK, Србија, Хрватска, Црна Гора, Македонија, Русија, Грчка, Италија, Албанија...?
Ајде уште некој нека прати листа. Фала за сите до сега што сте дарежливи да дадете листа. Листите на @rapca што ми ги прати сега не ми работаат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom