Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nindza zakon,posebno sa predposlednjim updateom svake videoteke sto postoje u iptv su postale exyu ;) .Odabiras titlove koje hoces makedonski,srbski,hrvatski,bosanski (y) .Odaberete titlove na koji hocete jezik bez razlike koji iptv provajder je :ojeaa:
Ubiti domace liste vise ne vrede nista mjesecno aj 1 eur i to sam sad previse rekao.
Автоматски споено мислење:

O kom resiveru se radi,kakav nindza nisam u toku?
Ja sam prezentirao ovdje jos prosle godine posto sam ga prvi testirao al su se izbrisale slike i komentari su bili losi pa sam odustao,cak sam i dva puta radi njega dobio ban ovdje.I Sota nije shvatio slike pa na sf forumu odrzao govor za pamcenje a u biti sve se radilo o nindzi a ne naslikavanju serveri.
 
Последно уредено:
Член од
7 март 2021
Мислења
55
Поени од реакции
20
Ubiti domace liste vise ne vrede nista mjesecno aj 1 eur i to sam sad previse rekao.
Автоматски споено мислење:


Ja sam prezentirao ovdje jos prosle godine posto sam ga prvi testirao al su se izbrisale slike i komentari su bili losi pa sam odustao,cak sam i dva puta radi njega dobio ban ovdje.I Sota nije shvatio slike pa na sf forumu odrzao govor za pamcenje a u biti sve se radilo o nindzi a ne naslikavanju serveri.
Ocito sam ja zalutao,ja po svemu ovome nista ne kontam!Neke nindze sta je to,nindza kornjace ili sta?A kada je u pitanju exploit,bleedout,snooper,nmap kao i heartbled te stvari su nam i dosle glave zato sada imamo razne zastite ali da ne nabrajam vise stara garda je odavno znala sta ce biti kada je sve ovo javno postalo.Sada se podize prasina sa SQL ali i to ima brzo da stane,siguran sam.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
562
Поени од реакции
1.354
Ocito sam ja zalutao,ja po svemu ovome nista ne kontam!Neke nindze sta je to,nindza kornjace ili sta?A kada je u pitanju exploit,bleedout,snooper,nmap kao i heartbled te stvari su nam i dosle glave zato sada imamo razne zastite ali da ne nabrajam vise stara garda je odavno znala sta ce biti kada je sve ovo javno postalo.Sada se podize prasina sa SQL ali i to ima brzo da stane,siguran sam.
Ne nasjedaj na gluposti;)
 
Член од
25 март 2017
Мислења
132
Поени од реакции
218
Ubiti domace liste vise ne vrede nista mjesecno aj 1 eur i to sam sad previse rekao.
Автоматски споено мислење:


Ja sam prezentirao ovdje jos prosle godine posto sam ga prvi testirao al su se izbrisale slike i komentari su bili losi pa sam odustao,cak sam i dva puta radi njega dobio ban ovdje.I Sota nije shvatio slike pa na sf forumu odrzao govor za pamcenje a u biti sve se radilo o nindzi a ne naslikavanju serveri.
@Gogo Bosko Buha ti nije ravan, dobro ih zidas (bacas) ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ocito sam ja zalutao,ja po svemu ovome nista ne kontam!Neke nindze sta je to,nindza kornjace ili sta?A kada je u pitanju exploit,bleedout,snooper,nmap kao i heartbled te stvari su nam i dosle glave zato sada imamo razne zastite ali da ne nabrajam vise stara garda je odavno znala sta ce biti kada je sve ovo javno postalo.Sada se podize prasina sa SQL ali i to ima brzo da stane,siguran sam.
Nindza ti je brend ,a autor toga brenda ti je nas kljuki.A zasto je izabrao bas to ime valjda ga asociralo na nesto veliko mocno.I tako ti sad naziv nindza ostao.
A da bi nesto kontao moras to i probat.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.230
Поени од реакции
5.462
Ocito sam ja zalutao,ja po svemu ovome nista ne kontam!Neke nindze sta je to,nindza kornjace ili sta?A kada je u pitanju exploit,bleedout,snooper,nmap kao i heartbled te stvari su nam i dosle glave zato sada imamo razne zastite ali da ne nabrajam vise stara garda je odavno znala sta ce biti kada je sve ovo javno postalo.Sada se podize prasina sa SQL ali i to ima brzo da stane,siguran sam.
Треба се да се следи, а алатки кои веќе се јавни кратко ќе работат.

Пример стана збор за nordic листата:


Кој од вас примети нешто? Две слики и многу зборови, иста листа и во стилот "пронајдете ги разликите" во сликите :).
Ни 1% од членовите кои го посетуваат овој дел од форумот не знае дека nordic има и друг сервер кој оди без днс односно само на ИП адреса. Сите ги скенираат познатите днс nordic адреси и нормално дека ќе стават соодветна заштита.
 
Член од
7 март 2021
Мислења
55
Поени од реакции
20
Nindza ti je brend ,a autor toga brenda ti je nas kljuki.A zasto je izabrao bas to ime valjda ga asociralo na nesto veliko mocno.I tako ti sad naziv nindza ostao.
A da bi nesto kontao moras to i probat.
Probao ja svasta nesto od svega,e sada kao sto ti rece i ovo sam dovoljno rekao...I corava koka nadje neko zrno!Ko razume shvatice...Puno reci a nista nije receno!!!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Probao ja svasta nesto od svega,e sada kao sto ti rece i ovo sam dovoljno rekao...I corava koka nadje neko zrno!Ko razume shvatice...Puno reci a nista nije receno!!!
Nije ovo prva rasprava o tome al svaki put se nasla nekolicina i neozbiljno popratili.
A slika govori vise od rijeci al izgleda ni to vise ne pali ovdje.
 
Член од
25 март 2017
Мислења
132
Поени од реакции
218
Nindza ti je brend ,a autor toga brenda ti je nas kljuki.A zasto je izabrao bas to ime valjda ga asociralo na nesto veliko mocno.I tako ti sad naziv nindza ostao.
A da bi nesto kontao moras to i probat.
Imam izuzetno visoko misljenju o kljukiju i njegovom znanju uopste ali mi nije jasno u kojem kontekstu se uklapa prica o onim eurima koje ti spominjes.
Pretpostavljam jedna "neslana" sala sa tvoje strane a kad su slike u pitanju ako nisu dobrodosle na ovim stranicama dobeo znas gdje se mogu objaviti ukoliko to smatras shodnim.
U svakom slucaju lijep pozdrav svim clanovima Kajgane i ugodno vece.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Imam izuzetno visoko misljenju o kljukiju i njegovom znanju uopste ali mi nije jasno u kojem kontekstu se uklapa prica o onim eurima koje ti spominjes.
Pretpostavljam jedna "neslana" sala sa tvoje strane a kad su slike u pitanju ako nisu dobrodosle na ovim stranicama dobeo znas gdje se mogu objaviti ukoliko to smatras shodnim.
U svakom slucaju lijep pozdrav svim clanovima Kajgane i ugodno vece.
E sad ga ......
Fino sam napisao da je on dao ime resiveru nazvao ga nindza.
A nisam ja kriv sta kosta toliko eura resiver sta cu ti ja ja bih ga platio i 1000 eura eto mislim da sam sa time sve napisao.
Pa nije kljuki masina da stanca samo skripte valjda ima pravo na zabavu pa nije druzenje samo iptv.Nije nikakva sala sve je ziva istina.
 

TIT

Член од
1 февруари 2021
Мислења
39
Поени од реакции
95
E sad ga ......
Fino sam napisao da je on dao ime resiveru nazvao ga nindza.
A nisam ja kriv sta kosta toliko eura resiver sta cu ti ja ja bih ga platio i 1000 eura eto mislim da sam sa time sve napisao.
Pa nije kljuki masina da stanca samo skripte valjda ima pravo na zabavu pa nije druzenje samo iptv.Nije nikakva sala sve je ziva istina.
Hajde budi drug pa napisi nam naziv resivera i gdje i kako ga mozemo kupiti .
 
Член од
7 октомври 2020
Мислења
273
Поени од реакции
396
Ajde, budi prijatelj, napiši nam ime prijemnika i gdje ga možemo kupiti.
SF 8008 octagon,vjerojatno je na to mislio.
Автоматски споено мислење:

I nije toliko skup koliko ima mogućnosti, dobra kupnja.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom