Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Ajmo sad sve jovo nanovo što se kaže.... Ljudi šta je sa nordic, znači svi makovi mi izbacuju stb blocked a u sfvip učitava ali naravno kanali piše kao i kod većine "loading filed" (inače na mnogim serverima tako izbacuje)? Malo pomalo postajem umoran od pretrage za validnim mac adresama, koristim svega par servera i jedan po jedan mi krepaju da ne znam kako više to da rešim, ispadam polako iz ovoga majku mu sa tim zaštitama, stvarno se čovek umori od ovoga umesto da s mirom gledamo...
Треба да го трефнеш вистинскиот мак. Блокира одредени ип адреси но не и цела држава., не значи деака цела Македонија, Србија, Босна, Хрватска... се блокирани.
500.png
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Uhhh ako nisam izlistao jedno 30 mac adresa onda stvarno ne znam, nijednu neće da pusti...


Ovde ima dosta ljudi koji znaju mnogo više, ja sam savladao dosta toga, ali ostao sam tu gde sam, odjednom se nešto menja, mnogi to saznaju ja nikad ne vidim šta koji server uvede kao novitet, bilo da je zaštita ili šta već... A o panelima koji vidim da su mnogi savladali da upadaju, skidam kapu Vama, ja ne mogu da pričam... Jbg, voleo bih i ja svašta da znam, ali ne ide to baš tako lako, stane mac op uđeš pokupiš miran, a ovako skeniraj, prepravljaj confige, lupaj glavom i onda se nađu ljudi koji sve živo znaju kako da uđu kažu to je hobi i razonoda, možda Vama ljudi ali ne i ostatku... Nisam dugo bio aktivan na forumima, a i nema se više šta novo videti i naučiti pa samo povremeno potražim kad mi za škripi, ali inače ja sve gledam preko stbemu jer mi je najjednostavniji app za box, ovo sve ostalo samo na kompu radi provere da li nešto radi ili ne... Eto malo podugačko ali nisam mogao drugačije da iznesem neko svoje višegodišnjeg zapažanje svega...
Zasto se ne poigras sa VU Iptv plejerom?Jednostavniji je od stb emu_a ,pokraj stalker_portala mozes i m3u liste ubacivat ,imas vecina portala koji ne rade na stbemu dok na VU Iptv rade bez problema.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma RTS me najmanje zanima. Samo sam naveo primer. Nego mislio sam da me neko uputi u kom pravcu da idem.
Ja cu te uputit.Zaboravi skenere i ostala pomagala to ti trenutno najveca glupost da se upustas u to.Razlog?
Vrlo jednostavan maceva i listi vani na milijune.Skoro pa 80% od toga niko ne gleda.
Sve sta ti treba je tv po zelji i resiver za 106 eura.Ako volis serije i filmove titlovane neka strana lista sa dobrim vodom.Na film i seriju stavis prevod koji oces za 10 sekundi,netreba ti domaca lista za to recimo diogen sto je radi voda atraktivan.Dalje gledas sve preko maca nebitno il klasicni stalker,ministra,xtream.Da dobro si procitao xtream gledas ko stalker al na moderniji nacin slican stb.Ti gledas ko stalker.Prebacivanje iz jednog stalkera u drugi ravnih 3 sekunde da dobro si procitao 3 sek i u vodu si il iptv u drugom i tako u krug koliko oces.Ono najbitnije sta ide e pa ide sve.Ja licno sam izvrtio sve servere domace do zadnjeg sve ide,strani isto tako. Nema stucanja,prekidanja.Liste traju godinama naravno ako ih produzuje vlasnik.
Sve fino preko moba na tv ubacivas liste,brises,testiras.
Jos jedna mogucnost dobro dosla je vpn fenomenalno odraduje zadatak (po potrebi)
To je dio sta taj uredaj odraduje ima tu jos jako puno mogucnosti,mogo bi pisat do sutra
Taj dozivljaj gledanja iptv i vod ces dozivit jedino na taj nacin.
Nema bolje opcije od te,mogu bi pisat jos stotine redova.Ja sam svasta isprobavao u ovome sam vec godinama sakupio i radni staz, al ovo je trenutno vrh sta se tice iptv-a.
Zaboravi android apk,boxove i te gluposti to ti netreba nit apk koji idu preko tv uredaja.
Jedan nas prijatelj je uredaj nazvao NINĐA.
A ja samo kazem Ninđa je zakon iptv u 21 stoljecu boljeg trenutno nema.❤
:angel::angel::angel:
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Zasto se ne poigras sa VU Iptv plejerom?Jednostavniji je od stb emu_a ,pokraj stalker_portala mozes i m3u liste ubacivat ,imas vecina portala koji ne rade na stbemu dok na VU Iptv rade bez problema.
@kenush@ da li se ovaj tvoj navod odnosi na free verziju ili Pro?
Автоматски споено мислење:

Ja cu te uputit.Zaboravi skenere i ostala pomagala to ti trenutno najveca glupost da se upustas u to.Razlog?
Vrlo jednostavan maceva i listi vani na milijune.Skoro pa 80% od toga niko ne gleda.
Sve sta ti treba je tv po zelji i resiver za 106 eura.Ako volis serije i filmove titlovane neka strana lista sa dobrim vodom.Na film i seriju stavis prevod koji oces za 10 sekundi,netreba ti domaca lista za to recimo diogen sto je radi voda atraktivan.Dalje gledas sve preko maca nebitno il klasicni stalker,ministra,xtream.Da dobro si procitao xtream gledas ko stalker al na moderniji nacin slican stb.Ti gledas ko stalker.Prebacivanje iz jednog stalkera u drugi ravnih 3 sekunde da dobro si procitao 3 sek i u vodu si il iptv u drugom i tako u krug koliko oces.Ono najbitnije sta ide e pa ide sve.Ja licno sam izvrtio sve servere domace do zadnjeg sve ide,strani isto tako. Nema stucanja,prekidanja.Liste traju godinama naravno ako ih produzuje vlasnik.
Sve fino preko moba na tv ubacivas liste,brises,testiras.
Jos jedna mogucnost dobro dosla je vpn fenomenalno odraduje zadatak (po potrebi)
To je dio sta taj uredaj odraduje ima tu jos jako puno mogucnosti,mogo bi pisat do sutra
Taj dozivljaj gledanja iptv i vod ces dozivit jedino na taj nacin.
Nema bolje opcije od te,mogu bi pisat jos stotine redova.Ja sam svasta isprobavao u ovome sam vec godinama sakupio i radni staz, al ovo je trenutno vrh sta se tice iptv-a.
Zaboravi android apk,boxove i te gluposti to ti netreba nit apk koji idu preko tv uredaja.
Jedan nas prijatelj je uredaj nazvao NINĐA.
A ja samo kazem Ninđa je zakon iptv u 21 stoljecu boljeg trenutno nema.❤
:angel::angel::angel:
a gdje da ga kupimo za 106 eurica, cini se da je malo skuplji.
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
@kenush@ da li se ovaj tvoj navod odnosi na free verziju ili Pro?
Автоматски споено мислење:


a gdje da ga kupimo za 106 eurica, cini se da je malo skuplji.
Ok za 118 se nade sad raste polako,necu u detalje pa da opet kazu da se hvalim samo sam im natuknuo.
Bi se ti odrekao svoga da te sad neko trazi
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ok za 118 se nade sad raste polako,necu u detalje pa da opet kazu da se hvalim samo sam im natuknuo.
Bi se ti odrekao svoga da te sad neko trazi
Nindza zakon,posebno sa predposlednjim updateom svake videoteke sto postoje u iptv su postale exyu ;) .Odabiras titlove koje hoces makedonski,srbski,hrvatski,bosanski (y) .Odaberete titlove na koji hocete jezik bez razlike koji iptv provajder je :ojeaa:
 
Член од
7 март 2021
Мислења
55
Поени од реакции
20
Ja cu te uputit.Zaboravi skenere i ostala pomagala to ti trenutno najveca glupost da se upustas u to.Razlog?
Vrlo jednostavan maceva i listi vani na milijune.Skoro pa 80% od toga niko ne gleda.
Sve sta ti treba je tv po zelji i resiver za 106 eura.Ako volis serije i filmove titlovane neka strana lista sa dobrim vodom.Na film i seriju stavis prevod koji oces za 10 sekundi,netreba ti domaca lista za to recimo diogen sto je radi voda atraktivan.Dalje gledas sve preko maca nebitno il klasicni stalker,ministra,xtream.Da dobro si procitao xtream gledas ko stalker al na moderniji nacin slican stb.Ti gledas ko stalker.Prebacivanje iz jednog stalkera u drugi ravnih 3 sekunde da dobro si procitao 3 sek i u vodu si il iptv u drugom i tako u krug koliko oces.Ono najbitnije sta ide e pa ide sve.Ja licno sam izvrtio sve servere domace do zadnjeg sve ide,strani isto tako. Nema stucanja,prekidanja.Liste traju godinama naravno ako ih produzuje vlasnik.
Sve fino preko moba na tv ubacivas liste,brises,testiras.
Jos jedna mogucnost dobro dosla je vpn fenomenalno odraduje zadatak (po potrebi)
To je dio sta taj uredaj odraduje ima tu jos jako puno mogucnosti,mogo bi pisat do sutra
Taj dozivljaj gledanja iptv i vod ces dozivit jedino na taj nacin.
Nema bolje opcije od te,mogu bi pisat jos stotine redova.Ja sam svasta isprobavao u ovome sam vec godinama sakupio i radni staz, al ovo je trenutno vrh sta se tice iptv-a.
Zaboravi android apk,boxove i te gluposti to ti netreba nit apk koji idu preko tv uredaja.
Jedan nas prijatelj je uredaj nazvao NINĐA.
A ja samo kazem Ninđa je zakon iptv u 21 stoljecu boljeg trenutno nema.❤
:angel::angel::angel:
O kom resiveru se radi,kakav nindza nisam u toku?
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Ja cu te uputit.Zaboravi skenere i ostala pomagala to ti trenutno najveca glupost da se upustas u to.Razlog?
Vrlo jednostavan maceva i listi vani na milijune.Skoro pa 80% od toga niko ne gleda.
Sve sta ti treba je tv po zelji i resiver za 106 eura.Ako volis serije i filmove titlovane neka strana lista sa dobrim vodom.Na film i seriju stavis prevod koji oces za 10 sekundi,netreba ti domaca lista za to recimo diogen sto je radi voda atraktivan.Dalje gledas sve preko maca nebitno il klasicni stalker,ministra,xtream.Da dobro si procitao xtream gledas ko stalker al na moderniji nacin slican stb.Ti gledas ko stalker.Prebacivanje iz jednog stalkera u drugi ravnih 3 sekunde da dobro si procitao 3 sek i u vodu si il iptv u drugom i tako u krug koliko oces.Ono najbitnije sta ide e pa ide sve.Ja licno sam izvrtio sve servere domace do zadnjeg sve ide,strani isto tako. Nema stucanja,prekidanja.Liste traju godinama naravno ako ih produzuje vlasnik.
Sve fino preko moba na tv ubacivas liste,brises,testiras.
Jos jedna mogucnost dobro dosla je vpn fenomenalno odraduje zadatak (po potrebi)
To je dio sta taj uredaj odraduje ima tu jos jako puno mogucnosti,mogo bi pisat do sutra
Taj dozivljaj gledanja iptv i vod ces dozivit jedino na taj nacin.
Nema bolje opcije od te,mogu bi pisat jos stotine redova.Ja sam svasta isprobavao u ovome sam vec godinama sakupio i radni staz, al ovo je trenutno vrh sta se tice iptv-a.
Zaboravi android apk,boxove i te gluposti to ti netreba nit apk koji idu preko tv uredaja.
Jedan nas prijatelj je uredaj nazvao NINĐA.
A ja samo kazem Ninđa je zakon iptv u 21 stoljecu boljeg trenutno nema.❤
:angel::angel::angel:
I šta je taj Nindža? Jel to android box, linux box, reciever, iptv aplikacija ili placeni servis?
Toliki tekst a ništa nije rečeno :eek:
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
koristiti sa xtream exploitv1i2, UrlSnooperom2 iNmap-Zenmap-om

XTREAM EXPLOIT V1

SRB/BIH/CRO/MK

Pre nego sto pokrenete ovaj program morate
imati IP adresu od nekog kanala iz liste

1. Otvorite program Xtream Exploit.bat
2. Ukucate IP adresu kanala "balanser"
3. Vidite da li radi balanser
4. Ako radi samo pratite linkove u URL Snooper
5. Ako u snooperu nema nicega pogledajte tekst dokument
i probajte da nadjete neki username i password

npr.
#EXTINF:10.160000,
/hlsr/HkRZV0QMFQwQUVZeUFBVVQ5TAgAAAl4NUFFSVgsCCwYDUVJXBwBVBlYQG0QWFUVSWAw5UVEVAgZXW0kXR0dcQDoPVRQNRgMACgMBRElDQ15UBEQCBRsaRQoHRw8QAQwDU1ITGhUBT0JXQFkHCT5TUk8IBV0XDVZADw9JF11aZlYAC1BYU0YNFAIQG0QMEkcVA0MyXVlSXloNCgZUEnsLEiIDQ1tWCk4WdV9VLkVHVlpJWkZ7WhkYeiskRxkQVlBGFwdFUxVeFQQLBA9ESUNUWEwPEkpMFQIXJyZHGRBRQUYACEJfWAoVDBBfBBNdQxsVUBI5SlBETEcGAghQQBYDEFVEHRRaBU9pUV1ZCAACQ15WDxUaDxUJF09BCFpcXU1dFzlBX1NGDRQDAAFUV
/live/nerminjojic/040576419/520.tsNECTIONclose

Ovde je username nerminjojic
A password 040576419----------------(sa jednog foruma)


Heartbleed Bug

Heartbleed Bug je ozbiljna ranjivost u popularnoj biblioteci OpenSSL kriptografskog softvera. Ova slabost omogućava krađu informacija zaštićenih, u normalnim uslovima, SSL/TLS enkripcijom koja se koristi za osiguranje Interneta. SSL/TLS pruža sigurnost komunikacije i privatnost putem Interneta za aplikacije kao što su web, e-pošta, instant poruke (IM) i neke virtuelne privatne mreže (VPN).

Heartbleed greška omogućava svakome na Internetu da čita memoriju sistema zaštićenih ranjivim verzijama OpenSSL softvera. Ovo ugrožava tajne ključeve koji se koriste za identifikaciju provajdera usluga i šifrovanje saobraćaja, imena i lozinke korisnika i stvarni sadržaj. Ovo omogućava napadačima da prisluškuju komunikaciju, kradu podatke direktno od servisa i korisnika i da se lažno predstavljaju za usluge i korisnike.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom