Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
potpuno je svejedno da li je server na http ili https, te konfige inamo vec dvije ili tri godine, kakav union i sl.
Pozdrav @kljuki

Tebi kao starom poznaniku iptv svijeta to sigurno nije problem. Za nas "obicne" iptv amatere jos uvijek ima mnogo nepoznanica a i vlasnici servera sve cesce mijenjaju kako parametre na serveru tako i da li ti trebaju proxy ili ne i sl.
LP
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pozdrav @kljuki

Tebi kao starom poznaniku iptv svijeta to sigurno nije problem. Za nas "obicne" iptv amatere jos uvijek ima mnogo nepoznanica a i vlasnici servera sve cesce mijenjaju kako parametre na serveru tako i da li ti trebaju proxy ili ne i sl.
LP
On bi ti prije nabrojao koliko tajci sa plavom frizurum radi nego iptv.Magistar Kljuki ti je postao specijalista za tajči:D:D
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.352
Pozdrav @kljuki

Tebi kao starom poznaniku iptv svijeta to sigurno nije problem. Za nas "obicne" iptv amatere jos uvijek ima mnogo nepoznanica a i vlasnici servera sve cesce mijenjaju kako parametre na serveru tako i da li ti trebaju proxy ili ne i sl.
LP
U tome i jeste strast ovog hobija.Oni povedu,ti izjednacis,pa budu produzetci pa se odgodi utakmica za neko neodredjeno vrijeme...:)
Sve sto sam,do sada,skenirao,islo je bez proxies.Moguce da ima nekih portala koji idu samo sa,ali nije sve u tome.Treba dobro"prostudirat" mnoge servere prije skeniranja.Neki su alergicni na"rukovanje",neki ne vole da pitas za"profile",neki koriste drugaciji"ajax_loader" ili protokol itd...
Znaci,nije samo upalit mjesalicu i "vozi Misko":)
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
U tome i jeste strast ovog hobija.Oni povedu,ti izjednacis,pa budu produzetci pa se odgodi utakmica za neko neodredjeno vrijeme...:)
Sve sto sam,do sada,skenirao,islo je bez proxies.Moguce da ima nekih portala koji idu samo sa,ali nije sve u tome.Treba dobro"prostudirat" mnoge servere prije skeniranja.Neki su alergicni na"rukovanje",neki ne vole da pitas za"profile",neki koriste drugaciji"ajax_loader" ili protokol itd...
Znaci,nije samo upalit mjesalicu i "vozi Misko":)
Dobar si ako nades vrijeme za studiranje svih interesantnih servera.
Ono Poso-kuca-poso je prilicno ogranicavajuci faktor.
Kad je u pitanju skaniranje servera sa proxy napravih gresku slusajuci da se moze uglavnom skenirati svaki server bez proxy sa 1 bot i sada vec godinu dana "trpim" bananu na genu.
Nije da mi je to num one server nego hocu reci da se lalo naleti i poslije je cekanje dugooooo.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.352
Dobar si ako nades vrijeme za studiranje svih interesantnih servera.
Ono Poso-kuca-poso je prilicno ogranicavajuci faktor.
Kad je u pitanju skaniranje servera sa proxy napravih gresku slusajuci da se moze uglavnom skenirati svaki server bez proxy sa 1 bot i sada vec godinu dana "trpim" bananu na genu.
Nije da mi je to num one server nego hocu reci da se lalo naleti i poslije je cekanje dugooooo.
Pa zavisi kako ko ovo shvata...Ja ne vidim poentu u bezglavom i beskonacnom skeniranju,samo da se vrte brojevi:)
Bez uvrede,ali,godinu dana bananao_O Onda moras jos dugo grijat stolicu.Za sve ima rjesenje pa i za staticni IP
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Pa zavisi kako ko ovo shvata...Ja ne vidim poentu u bezglavom i beskonacnom skeniranju,samo da se vrte brojevi:)
Bez uvrede,ali,godinu dana bananao_O Onda moras jos dugo grijat stolicu.Za sve ima rjesenje pa i za staticni IP
Neskaniram u beskonacnost jer nemam potrebe za tim a i staticni IP zaobidem "elegantno" pa to sve nije neki problem.
Poenta posta je da mnogi tvrde da skaniraju bez proxy ali nepisu da su njihove konfiguracije prilagodene bas tom serveru.
LP
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja nevidim zasto ako vam nesto radi ic silovat i skenirat.Pa jedna dve liste si fino slozis i gledas od doticnog servera u miru godinama.A ganjat 1000 servera sta ce vam to napravite si top 10 il 5 il 20 servera i fino ako koja stane samo dopunite sa drugom.Ne vidim gomilat po 300 il vise listi od istog servera.Moja preporuka je stalker.Netreba tu mudrolije i FIKCIJE sve se u tisini gleda i gledat ce se uvijek.Nemogu zastitu nasi dragi vlasnici servera napravit ,a da se nemoze razbit i gledat.Mogu smanjit jedino na one koji ih mogu gledat.Mene licno nekoji serveri nit ne interesiraju nit ih ganjam.
Ja uvijek gledam da si slozim top 20 po mom ukusu.I nije veliki broj i mogu u svakom trenutku bit fukusiran da znam sta smeraju i tako se prilagodim situaciji.
I ono najvaznije nikad im nisam ni jednom od njih stavio javno listu NIKAD.
Neki principi se moraju znat i svak onaj koji ima karakter nece javno postavljat liste.To sto ponekad malo poslikamo to je ok sa tim se nista nije unistilo nit nastetilo vlasniku servera.
Автоматски споено мислење:

Pozdrav @kljuki

Tebi kao starom poznaniku iptv svijeta to sigurno nije problem. Za nas "obicne" iptv amatere jos uvijek ima mnogo nepoznanica a i vlasnici servera sve cesce mijenjaju kako parametre na serveru tako i da li ti trebaju proxy ili ne i sl.
LP
A fino smo te zvali u svijet slavnih:angel::angel::angel::angel::)

 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.352
Neskaniram u beskonacnost jer nemam potrebe za tim a i staticni IP zaobidem "elegantno" pa to sve nije neki problem.
Poenta posta je da mnogi tvrde da skaniraju bez proxy ali nepisu da su njihove konfiguracije prilagodene bas tom serveru.
LP
Ipak je neki problem kad vuces bananu godinu dana:)
Nema se tu sta naglasavat za konfiguracije.Nista novo i nikakva tajna.To su mane tih "gotovih" ili kupljenih konfiguracija.
Kao sto sam i rekao,nije lose malo prostudirat prije skeniranja.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Neskaniram u beskonacnost jer nemam potrebe za tim a i staticni IP zaobidem "elegantno" pa to sve nije neki problem.
Poenta posta je da mnogi tvrde da skaniraju bez proxy ali nepisu da su njihove konfiguracije prilagodene bas tom serveru.
LP
Ajde reću ti ovako. Radi se o potpuno istom serveru. Na jedan config daje ban ip poslije nekih 50 upita. Na drugi config NIKAD. Fino je kolega rekao. Svaki server je alergičan na nešto drugo. Jebg ako imaš config gdje vuće i datum rođenja vlasnika, naravno da ćeš dobit ban.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom