Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.348
Nebih rekao da je union na istom dns a ni na istoj ip.
a @lemi nam samo pomalo vadi mast i golica mastu.
LP
Da li vam golicam mastu ili ne,to procjenite sami.Cinjenica je da union radi.Nije jednostavno pronaci IP na koji ga cloudflare preusmjerava ali je izvodljivo.Pitam se sta bi sa tim "svemocnim" alatkicama i aplikacijama sto placate na onom drugom forumu:unsure:
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Da li vam golicam mastu ili ne,to procjenite sami.Cinjenica je da union radi.Nije jednostavno pronaci IP na koji ga cloudflare preusmjerava ali je izvodljivo.Pitam se sta bi sa tim "svemocnim" alatkicama i aplikacijama sto placate na onom drugom forumu:unsure:
Nemislim da je pogresno dati neku kintu za odrzavanje foruma ili ukazati nekom respekt za njegovo utroseno vrijeme za stvaranje neke aplikacije i sl.
Kako inace da se nauci nesto kada je ova tematika vec odavno usla u vecini "nepoznate vode" citaj pisanje i razumijevanje scripti itd.
A svi smo mi uglavnom i na ovom i onom i svim drugim forumima manje vise prisutni.
A za preusmjeravanje cloudflare sam zaista zainteresovan pa ako imas tips (znam da imas) slobodno ga nabaci na PM.
LP
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
He he, dobar si kako po malo Blebletas i @lemiju podilazis (y), mislim da ti nebu popustil.... :rolleyes:

Ono "uzalud vam trud sviraci"...
nepodilazim ja nikome nego respektujem ono sto mi je lemi pomogao kao sto sam dobio pomoc i od EMD ili Intera, Francuza, Saskona i svih drugih sa razlicitih foruma kada mi je to zatrebalo.
Strpljenje spasenje kazu kod nas u narodu pa samo polako natanane.
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Ah @lemi je i meni davno isto tako par puta pomogao, tako kao sto kazes respekt... (y)

A i jos neki od ovih koje si nabrojao su i meni svojevremeno pomogli, tako da i njima kapa dole...:)
 
Последно уредено:

otkacen

Looking for a one-night partner
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
Jel moze jedna ex yu m3u lista ako moze android.mediaking.fi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom