Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
haha dovoljno bi bilo roknit ovdje neku nazovimo " zaštićenu listu" ili nešto interesatno. da vidiš kako bi se digli. ima ovdje i vlasnika raznih servera i svega. ja evo samo da im javim našao način kako da sa xui servera izvadim listu bez problema. samo smeta me što su na jednu konekciju.
tako da htio sam reći.... đaba svi alati svijeta ako nemaš ideju i neisprobavaš razne ludosti. i naravno moraš znati šta isprobavaš.

riješio sam glavni server od etnoselo sad pošto nitko neče da pripomogne prelazim na baklju jer mi baš dobra ona njihova dva kanala mistery i romance.
drug koji je url etno selo ako nije tajkna posaji mi na pp
 
Член од
10 јули 2023
Мислења
1
Поени од реакции
2
Pozdrav Forumaši , ako nekom treba m3u besplatna test lista na 10 dana
neka se slobodno javi i posalje mi poruku, podrzavamo sve uredjaje za gledanje IPTV-a , stalker portal, MAG boxove, android, Smart TV
firestick, ipad, apple tv... VIBER/WHATSUP +385 91 9164809 veliki izbor exyu ,lokalnih i regionalnih tv kanala
 
Член од
18 ноември 2022
Мислења
7
Поени од реакции
7
Ako ima neko da podeli u pp neku ex yu m3u listu koja sadrzi Sportklub hvala unapred.
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452

VIBER/WHATSUP +381 61 440 3333 veliki izbor exyu od 1000 kanala i 10k VOD exyu
t.me/iptvexyu
Нема да бришам, но да знаеш на погрешно место продаваш. Всушност си му дошол на волкот во заби.
Оваа листа односно адреса е најпозната како tv.trexiptv.com. Има многу домаин адреси и многу лесна е за скенирање + нема заштита за клиентите како геоблок.
Ти не си сопстственик, еве за македонските канали да знаете. Каналите Sitel 3, Kanal 5+ одамна не постојат, што бараат во листата :).
500.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom