Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јуни 2016
Мислења
945
Поени од реакции
1.692
Vidi nešto drug, elmu te banovao zato što je mislio da si mu konkurencija, a ne iz nekih moralnih razloga. Još bolje ako si mu platio da uđeš u "donatore". Nemoj da te to sekira.

Jbg druže, nema tu nikakvog tutorijala. Uostalom, google sve zna. Da si to pitanje ubacio u tražilicu do sada bi već imao sve potrebne informacije
Drug mozda znas pa nisam neki strucnjak kao on kao ti kao nasi postovani admini i staru gardu ja jos uvjek poneki put trazim da mi neko nesto saljes sto nemogu da nadjem da skeniram ili kako jos da kazem, ali ja njemu da budem konkurncija nemogu da budem nit njemu nit nekome od nasu staru gardu nikada nisam zloupotrbijo neki forum koliko sam mogao doprineo u svaki forum pozdrav za svi oprosti te za ovaj nepotreban komentar
 
Член од
19 август 2021
Мислења
1
Поени од реакции
1
Pozdrav svima, imamo li izvorni ili dash sadržaj sa ključevima za reprodukciju na OTT Navigatoru, Tivimate, Tvril, između ostalih igrača koji podržavaju clearkey, widevine?
 
Член од
6 февруари 2021
Мислења
16
Поени од реакции
4
zdravo dali nekoj znae zosto iptv na enigma2 blokira cel softver odkako na nekoja programa koga ke uklucam nema stream i posle koga ke sakam da otvoram drug kanal sel softver blokira moram da go restartitam resiverot
 

Kajgana Shop

На врв Bottom