Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Rade twobroters.Ja ubacio u tiviMate za sve pohvale je. Top 3 je server sa prostora Exyu.Lp
@rapca da li radi samo u tiviMate ili moze i u drugim appovima?
Koja su dva servera bolja sa obzirom da su "bratici" na 3 mijestu?
Ako ko ima viska jedan macic rado bih da se "isprobam" na tom serveru... U obrazovne svrhe razumije se.
LP
 
Член од
2 јуни 2016
Мислења
412
Поени од реакции
1.721
@rapca da li radi samo u tiviMate ili moze i u drugim appovima?
Koja su dva servera bolja sa obzirom da su "bratici" na 3 mijestu?
Ako ko ima viska jedan macic rado bih da se "isprobam" na tom serveru... U obrazovne svrhe razumije se.
LP
poz drug ja gledam preko tiviMate,a da li radi i u drugim apovima neznam. Evo ovako drug 1- Art, 2 -Tesla ,3 -Dvabrata po meni.Lp
 
Последно уредено:
Член од
18 ноември 2022
Мислења
7
Поени од реакции
7
Zdravo svima dali ima neko da mi posalje m3u listu koja sadrzi Sportklub hvala unapred.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
poz drug ja gledam preko tiviMate,a da li radi i u drugim apovima neznam. Evo ovako drug 1- Art, 2 -Tesla ,3 -Dvabrata po meni.Lp
Neznam drug ali meni je Art jako siromašan sa kanalima. Pa vlasnik nije 8 godina stavio nijedan novi filmski kanal. Pa nemo još uvjek cinestar comedy ili cinestat 2. Uzeo kanale sa flusonica i ne ulaže godinama. Mislim da to više nije ni blizu broju 1. Nekad bio.
 
Член од
2 јуни 2016
Мислења
412
Поени од реакции
1.721
Neznam drug ali meni je Art jako siromašan sa kanalima. Pa vlasnik nije 8 godina stavio nijedan novi filmski kanal. Pa nemo još uvjek cinestar comedy ili cinestat 2. Uzeo kanale sa flusonica i ne ulaže godinama. Mislim da to više nije ni blizu broju 1. Nekad bio.
Drug i dalje je po meni Art-1,videoteka me ne zanima ima dosta drugih vidoteka,diogen,tps,kombakamak,mmaxvod itd.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
pozz drugovi , postoji li još neki drugi playeri za komp u koje mozes da ubacis macove i url server , slični ovima sfvipplayer sahbaz stalker player , ako postoji molim da postavite link do skidanja tog playera
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
pozz drugovi , postoji li još neki drugi playeri za komp u koje mozes da ubacis macove i url server , slični ovima sfvipplayer sahbaz stalker player , ako postoji molim da postavite link do skidanja tog playera
Za MAC ne, a za m3u imas jos "VLC", "IPTV Smarters Player" i "IP-TV Player"...
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Pitanje za moje drage Makedonce glasi:" gdje mogu u Makedoniji da kupim sac, peku od lijevanog zeljeza na potezu Prilep,Bitola, Ohrid +- 20 km?
Znam da nije bas tema IPTV ali ovdje se najbolje snalazim.
LP
 

Kajgana Shop

На врв Bottom