Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 декември 2020
Мислења
3
Поени од реакции
0
Imam jednu molbu.Neko mi je rekao da "Sultanovic forum"nikako ne moze da bude dobar kao Kajgana jer clanovi vise pomazu...Trazim film "OLUJA" pa da vam se obratim sa molbom ukoliko neko ima link na PP da posalje..zahvaljujem se svakom odgovoru pa bio i negativan..
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
363
Поени од реакции
226
Pozdrav svima treba mi jedan kanal taj kanal je belgiski télé dobbit... Ako ga neko ima a ne gleda ako moze da mi posalje hvalla
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Ima netko Baltazara viška? Ili nešto slično, nije osobno za mene, trebam za frenda :p bez zajebancije, i ne, ne prodajem/dilam ako neko na to pomisli....
 
Член од
16 февруари 2015
Мислења
143
Поени од реакции
262
Imam jednu molbu.Neko mi je rekao da "Sultanovic forum"nikako ne moze da bude dobar kao Kajgana jer clanovi vise pomazu...Trazim film "OLUJA" pa da vam se obratim sa molbom ukoliko neko ima link na PP da posalje..zahvaljujem se svakom odgovoru pa bio i negativan..
Taj film do sad nisam ni ja video u listama tako da kad bude jedan imao u listi imaće i drugi
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Imam jednu molbu.Neko mi je rekao da "Sultanovic forum"nikako ne moze da bude dobar kao Kajgana jer clanovi vise pomazu...Trazim film "OLUJA" pa da vam se obratim sa molbom ukoliko neko ima link na PP da posalje..zahvaljujem se svakom odgovoru pa bio i negativan..
šta ćeš gledat tu propagandu
 

Kajgana Shop

На врв Bottom