Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Pozdrav
user
predrag.grahovac
ako je jos na forumu neka mi se javi .
Автоматски споено мислење:

Ko ima akaunt za nord vpn ili bilo koji drugi Vpn da mi posalje bio bi zahvalan.
 
Последно уредено:
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Pozdrav ljudi... Da li je nekonimao problem da jedan te isti server radi na yettel mrezi a na mts ne radi, takođe i kada na mts uključim vpn opet ne radi, a na ovoj drugoj mreži bez problema radi... Ott navigator je u pitanju, znači preko kompa ne radi na mts mrezi, a na telefonu radi na yettel? U čemu je caka i kako da to rešim? Hvalaaaa
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Pozdrav ljudi... Da li je nekonimao problem da jedan te isti server radi na yettel mrezi a na mts ne radi, takođe i kada na mts uključim vpn opet ne radi, a na ovoj drugoj mreži bez problema radi... Ott navigator je u pitanju, znači preko kompa ne radi na mts mrezi, a na telefonu radi na yettel? U čemu je caka i kako da to rešim? Hvalaaaa
To je poznata stvar da ima IPTV provajdera koji dopuštaju gledanje kanala samo ako je korisnik sa njihove matične mreže, ili u gorem slučaju na određenom opsegu ip adresa te mreže. Svakako se dovijaju da onemoguće hakovanje!
 
Член од
13 ноември 2020
Мислења
67
Поени од реакции
58
Dali ke saka nekoj malku pomos za pravenje combolist user:pass, imam 2 wordlists username i password kako da gi spojam vo combolist
 

Kajgana Shop

На врв Bottom