Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
pozz drugari može li jedan mac da radi u sloveniji ako ima geo blok ili ip blok od bitke ili resen , treba mi za a1 ili telemach
Автоматски споено мислење:

ko nema skener za macove neka mi salje ime skaypa na pp da ga dodam , saljem samo na skayp jer drugo nekoristim , lak je za skeniranje , savrsen za one koji su srečni da barem nesto sami izskeniraju, nije nesto baš dobar jer dosta servera se sanjim neda skenirati ali poneke se može , tog i ja koristim ponekad kada mi tu nesto neuspije dobit kad tražim , lep pozdrav
Автоматски споено мислење:

ShoDa
na pp sam ti slao pitanje za ovaj sever za koji trebas mac
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.906
Поени од реакции
7.574
Како да добијам пасворд и мејл за Kodi Balkan Green.

Подесив се како треба ама кога влегувам во wizard делот за да инсталирам ми бара мејл и пасвор или да се регистрирам на некој таму сајт на кој мора со покана да имаш пристап.
 

dadoder

Premier Сasual Dating Genuine Damsels
Член од
1 март 2017
Мислења
86
Поени од реакции
17
koji je ovo skener drug?
mozes li da mi ga posaljes privatno
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
mile hvala na onoj listi ali mi treba bitka ili resen zbog nekih kanala i videoteke , mozda neko ima neki mac od njih da mi šalje zahvaljujem unapred
 
Член од
16 мај 2020
Мислења
2
Поени од реакции
2
Pozdrav, zna li neko sta je sa livego.club poralom?
Nisam dugo koristio IPTV, imam u stanu koji rentiram placenu livego.club listu i stanarka mi javila da joj vise ne radi, a kinez ne odgovara na poruke...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
pa kupi drugu , pun si para ko brod , samo se zezam malo ,jer je tu sve tuzno nema ljudi i nema listi zamene heh
 
Член од
16 мај 2020
Мислења
2
Поени од реакции
2
Ma nije problem ni da kupim drugu, samo ne znam da li to vise funkcionise uopste. Ovaj livego.club sam koristio par godina, i relativno je bilo ok
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Ma nije problem ni da kupim drugu, samo ne znam da li to vise funkcionise uopste. Ovaj livego.club sam koristio par godina, i relativno je bilo ok
Radi normalno...
Автоматски споено мислење:

Pozdrav, zna li neko sta je sa livego.club poralom?
Nisam dugo koristio IPTV, imam u stanu koji rentiram placenu livego.club listu i stanarka mi javila da joj vise ne radi, a kinez ne odgovara na poruke...
imas PP
 

Kajgana Shop

На врв Bottom