Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Ko će svima ugoditi :D .
Šalim se naravno u ovom ludom vremenu jurbe,žurbe te usluge vračanja umazad su zaista korisne "time shift"
legalni provajderi imaju gore pomenuti kao i ovi drugi dosta njih...
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Koji legalno provajder ima 2000 kanala,ma to je crnjak da veci nemoze bit,,gdje ces ti za 10 eur dobit legalno 2000 kanali stvarno malo razmislite sta pisete.Ja placam max tv sa mandetom
skoro pa 500 kn,i lopovi mi nedaju cinestar premium 1 i 2 i iskljucili mi jos i hd zbog dva prijemnika.
Lupetaš, firma je legalna i posluje legalno, a koje kanale daje njihova stvar.
I crnaudovica je legalna jer iza nje stoji Omonia, a kakva je to firma, tvviet, bitka, gradina, itd.
Автоматски споено мислење:

Ko će svima ugoditi :D .
Šalim se naravno u ovom ludom vremenu jurbe,žurbe te usluge vračanja umazad su zaista korisne "time shift"
legalni provajderi imaju gore pomenuti kao i ovi drugi dosta njih...
SBB u Srbiji naplaćuje evro više mesečno ako si nešto pogledao unazad više od 3 minuta, zaista bedno za tako velikog operatera.
Jedan od razloga što ću da ih menjam.
 
Последно уредено:
Член од
9 јули 2022
Мислења
17
Поени од реакции
24
Ja cu vam reci da ima prodavaca koji za izvore koriste ne bas kvalitet a ima i koji koriste bas sto kolega prica udp astru i kvalitet. Bas zato treba sve isprobati prija davanja para. Bio to euro ili 20 eura. Zasto bi bilo tko placao polusmece. Nikog nevredjam ali ti je cinjenica.
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Lupetaš, firma je legalna i posluje legalno, a koje kanale daje njihova stvar.
I crnaudovica je legalna jer iza nje stoji Omonia, a kakva je to firma, tvviet, bitka, gradina, itd.
Автоматски споено мислење:


SBB u Srbiji naplaćuje evro više mesečno ako si nešto pogledao unazad više od 3 minuta, zaista bedno za tako velikog operatera.
Jedan od razloga što ću da ih menjam.
To nije tačno mogu daa dokumentujem i demantujem svakako....na nekim kanalima nema ta pomenuta opcija ali se naknadno ne naplaćuje.Naravno ima više paketa svakom po izboru...
Ovo pomenuto nema veze ni sa SBB ni sa Telekomom ,koristio sam Telekom koji nije imao mogućnosti da isporuči brzinu neta veću od 10MB realna bila 5-6(izmerena)-download nisu imali optiku....s toga sam u SBB...čiji net je 100MB za istu cenu ...(u medjuvremenu uveli optiku)
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
To nije tačno mogu daa dokumentujem i demantujem svakako....na nekim kanalima nema ta pomenuta opcija ali se naknadno ne naplaćuje.Naravno ima više paketa svakom po izboru...
Ovo pomenuto nema veze ni sa SBB ni sa Telekomom ,koristio sam Telekom koji nije imao mogućnosti da isporuči brzinu neta veću od 10MB realna bila 5-6(izmerena)-download nisu imali optiku....s toga sam u SBB...čiji net je 100MB za istu cenu ...(u medjuvremenu uveli optiku)
Čemu uterivanje u laž kada sam pokrenuo opciju i dobio veći račun za 110 dinara, ne na eon.tv ili aplikaciji već na TV-u direktno.
Još od 2014. ta se usluga tarifira a i dalje važi za EON Light.
Ovo drugo neću da komentarišem, dobro se zna koje brzine trenutno nudi SBB a koje Telekom, i ko je već razvio optičku infrastrukturu a ko to tek planira, i ko ima veće cene za 30-50% za približno sličnu ponudu.
Čekam samo da mi prođu pored kuće.
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
@konan777 ko su ti Omonija kojih spominjes u vezi c.udovice.Kod nas to potpuno.nepoznato.Jedino sto znam je da je Omonija glavni trg u Atheni.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Hvala , stavili grcki naziv a nema ih u Grckoj. Nema ih kod nas u Mkd pa mi zato nepoznato.
A od udovice imam samo vod a nemam live , onako samo napominjem nije da mi treba.
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
zar ExeNet nije legalan provajder
sa 2100 kanala...
Автоматски споено мислење:

Ja cu vam reci da ima prodavaca koji za izvore koriste ne bas kvalitet a ima i koji koriste bas sto kolega prica udp astru i kvalitet. Bas zato treba sve isprobati prija davanja para. Bio to euro ili 20 eura. Zasto bi bilo tko placao polusmece. Nikog nevredjam ali ti je cinjenica.
ma sta kazess...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom