Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Nije mi jasno sta tacno hoces da kazes u dosta postova... Djelujes mi isto kao kad se ja raspravljam sa nekim automehanicarom, a ja ne znam ni vodu za brisace nasuti kako treba. hahahahah

Aj necu vas vise zezati, malo sam izlijecio zivce, pa se cujemo opet za oko pola godine. pozzzzz no hard feelings
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Aj necu vas vise zezati, malo sam izlijecio zivce, pa se cujemo opet za oko pola godine. pozzzzz no hard feelings
To si rekao i pre mesec dana, kada si uhvaćen u drugim lažima, ti si ovde stalno 24/7 i automatski se aktviras kad neko spomen tvvi...
loviš padobrance, ne daj Bože da neko gleda tvoje kanale a da nije platio 12 evra
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Odakle to da sam igdje uhvacen u lazi. Nadji eto i jedan post gdje sam nesto slagao. hahahaha. Moguce je samo da ti nisi razumio nesto. hahahahhahaha
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Pa kad ti je bog dao da ti netko ustupi U/P ti mene izazivas da pokrenem skriptu svim racunima koji se pokrenu na 2 ip. hahaha
Blokirao si i ranije, evo mene recimo 2 puta u karieri , ali nije bitno pokreni slobodno skriptu pa preživet čemo , več naredni dan bit če nešto novo.Ja uistinu ne gledam jer nemaš MKD kanale a čuvam u arhivi onako za slikanje i - kolekcionarski.Ali opet ču da naglasim -zadovoljan sam !
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Ja sam blokirao korisnike koji su gledali na dosta ip adresa po automatizmu... Nisam ranije blokirao korisnike koji povremeno upale i na drugoj ip. medju njima ste i vi kojima je netko dao U/P. Ali eto vidjet cu sad kad budu kakve utakmice da napravim masakr. hahahahahahhahahahahhahhahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahhahaha
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
ja nisam nista slagao, nego sam napisao da sam se "odnio" na full hd, pa sam i obrazlozio to. vidi se da ne znas razliku izmedju lazi i greske u izrazima. hahahah
Ej, da prekinemo ovo ... tvrdio si na velika zvona kako si veliki darodavac, da činiš ljudima, deliš besplatne testove po 6 meseci, a danas tvrdiš drugačije i demantuješ čoveka koji ti zahvaljuje ... naravno, zeza te!
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Otkud ti to da sam ja tvrdio to? Ono ranije kad je pisano, ako nisi shvatio sarkazam, to govori o tebi, ne o meni. hahahhahahahaha
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Ti posto nista ne razumijes, vjerovatno si i neki srednjoskolac, ides na ignore. Na tvoje postove vise ne odgovaram. Ne mogu sebi kao ovakvoj licnosti u ovom svijetu dozvoliti raspravu sa nekim kao ti. haahhahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahaha

Ima kvalitetnijih sugovornika kao recimo panelrasturac ili kako ono se zove. superpanelrazjebavac, ne mogu se sjetiti sad. ahhahahahahahaha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom