Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Slobodno pokusajte sta hocete, ali trebat ce vam jaci pc da spremi toliku bazu haahahhaa

Ps tvviet nije vod server da pisete nesto oko vod-a koliko ima i koliko nema... ima gledanje unazad na skoro svim kanalima 8 dana. moji korisnici su ovi koji gledaju live kanale, kao i kanale unazad... kome treba videoteka, preporucujem diogen...
Tako je trenutno imamo 106 live kanali,oni koji imaju nekoji po listama sline.
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Нит лук јал , нит лук мирисал ! Таман ќе помислиш темата се враќа во нормала и живнува и ќе се појават птеродактилите да си ја тераат водата на својата воденица.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Нит лук јал , нит лук мирисал ! Таман ќе помислиш темата се враќа во нормала и живнува и ќе се појават птеродактилите да си ја тераат водата на својата воденица.
Nee,ke teraat na tvojata !
Imas cast sto si u ovakvom drustvu.
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Nee,ke teraat na tvojata !
Imas cast sto si u ovakvom drustvu.
Ma svaka čast vama starijim članovima , godinama ste u ovom hobiju i živite s tim.
Ali ajde reci mi dali ti podržavaš postojano prizivanje luka i praziluka , i da nakon toga čitamo 2-3 stranice o tom famoznom portalu , samo da bi se neko ogrebao za listu. Kao da nema inbox za to.
Što se mene tiče ja sam zadovoljan moja vodenica melje !
p.s Jesam li javno pozvao lika da podeli nekim iz foruma nekoliko listi ?
Odgovorio je da mu se potrošila kvota za darivanje. Kao da prodaje ulje ili petrol pa je na kritičnoj zalihi !
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ma svaka čast vama starijim članovima , godinama ste u ovom hobiju i živite s tim.
Ali ajde reci mi dali ti podržavaš postojano prizivanje luka i praziluka , i da nakon toga čitamo 2-3 stranice o tom famoznom portalu , samo da bi se neko ogrebao za listu. Kao da nema inbox za to.
Što se mene tiče ja sam zadovoljan moja vodenica melje !
p.s Jesam li javno pozvao lika da podeli nekim iz foruma nekoliko listi ?
Odgovorio je da mu se potrošila kvota za darivanje. Kao da prodaje ulje ili petrol pa je na kritičnoj zalihi !
Pa bolje nešto piskati i družit se nego za cijeli dan da u temi piše... Dobar dan, laku noć
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Pa bolje nešto piskati i družit se nego za cijeli dan da u temi piše... Dobar dan, laku noć
Dobar dan, laku noć ja najgore i to govori o samom autoru. Ima čak i stručan naziv-onelineri , postiranje dve tri reči u jednom retku.
A šta je bolje vi sami znate.
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
ima li netko kontakt (mail) za diogen listu sa videotekom?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom