Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
U pravu si ,sve to ima u inostranim serverima plus mnostvo 4k sadrzine koju ces na nasim serverima tesko ili retko naci ,za titlove je najmanji problem.Drugi problem je rudarenje ili kopanje Mac_ova ,ne danima ne nedeljama vec mesecima ne iskljucuju skenere tako rec siluju servere do besvesti jos kada nacekaju neki exyu server koji je lak za rudarenje ubiju ga tako rec.
tv.iptvstack.net
selling-team.net
nordic1.tv
livegopanel.club
sve to radi već 10 godina, skeniranje sad ide malo teže, ali kad je moglo - trebalo je čuvati mac-ove i user/pass
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Sve se fino moze gledat u tisini,ja sam nedugo tu napisao diogen ide kraju pa su mi se smijali.Najveci problem je javno objavljivanje.Cemo javno stavljat mace.
Cuvajte nase servere svi vam idu do jednog dokaz vam one iz vod sta sam postavio koliko kanala ima sigurno nije iz listi to.Tako sam od svih 70 i nesto mogo postavit.Znaci radi.A to sto zna 0,000001 % kako to je ono kad samo rekli ajde da se udruzimo i zajedno nastavimo.Pa smo dobili odbijanac.
A sa druge strane mozda i bolje tako.
U pravu si ali i svi drugi,na svoj nacin...Ovo drugo,mogu samo reci kome si nudio tako si i prosao...Nisi od juce ali me jos uvek ponekad zacudis.Mislim tvoje umece procenjivanja ljudi,no to je na tebi.
Od mene,pozdravi i naj lepse zelje.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
U pravu si ali i svi drugi,na svoj nacin...Ovo drugo,mogu samo reci kome si nudio tako si i prosao...Nisi od juce ali me jos uvek ponekad zacudis.Mislim tvoje umece procenjivanja ljudi,no to je na tebi.
Od mene,pozdravi i naj lepse zelje.
A da se ti meni lijepo javis na pm pa na skype sta velis da ne zamaramo ovdje heklere.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
tv.iptvstack.net
selling-team.net
nordic1.tv
livegopanel.club
sve to radi već 10 godina, skeniranje sad ide malo teže, ali kad je moglo - trebalo je čuvati mac-ove i user/pass
Ma za strane servere nije problem ,ima hi mali million ali ove nase odnosno exyu kada nacekaju ....primer samo onaj izipizi gde samo nisu bili objavljivani Mac_ovi od navedenog ali ne dva-tri vec po 10-15.Ali sta je tu je opet ima sta i mnogo cega da se gleda.
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Svaka cast @laki72 promenila se atmosfera na forumu posle nekoiko tvojih darivanja !
E sad mozda je inbox pun , ali inspirisao si pojedince da malo drugacije razmišljaju.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ma za strane servere nije problem ,ima hi mali million ali ove nase odnosno exyu kada nacekaju ....primer samo onaj izipizi gde samo nisu bili objavljivani Mac_ovi od navedenog ali ne dva-tri vec po 10-15.Ali sta je tu je opet ima sta i mnogo cega da se gleda.
Ma niste vi vidili ni 10 posto izipizi. Imate 100 makova koji se vrte stalno i polA ih ne znate pokrenut.. Pa tamo ima 1000 makova o kojima možete sanjat da ćete naći.. Haja. Pa nije vlasnik panela budala.. Ima makova koje nebi ni izmislili.. Jebeš ono 001a79.. Haha..
Hakeri
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ma niste vi vidili ni 10 posto izipizi. Imate 100 makova koji se vrte stalno i polA ih ne znate pokrenut.. Pa tamo ima 1000 makova o kojima možete sanjat da ćete naći.. Haja. Pa nije vlasnik panela budala.. Ima makova koje nebi ni izmislili.. Jebeš ono 001a79.. Haha..
Hakeri
duh4,zbog cega si ogorcen...Mozda nismo ni videli...i mozda mozemo samo sanjati i ne bi ni izmislili... a mozda da budes manje nadmen.Ono...haha.. i hakeri je ne potrebno,pogotovo sto u prepisci sa nekim koristis mnozinu.
Ovaj forum i njegovi clanovi i urednici prednjace u toleranciji,je mesto gde verujem se svako oseca prijatno.Pa da pokusamo da ostane tako.
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
U pravu si ,sve to ima u inostranim serverima plus mnostvo 4k sadrzine koju ces na nasim serverima tesko ili retko naci ,za titlove je najmanji problem.Drugi problem je rudarenje ili kopanje Mac_ova ,ne danima ne nedeljama vec mesecima ne iskljucuju skenere tako rec siluju servere do besvesti jos kada nacekaju neki exyu server koji je lak za rudarenje ubiju ga tako rec.
ne bih se složio jedino da titlovi nisu problem.
jesu, jer naši ljudi žele videoteku s našim titlovima a ne strane servere koji su navodno nadohvat ruke.
 
Член од
6 март 2020
Мислења
25
Поени од реакции
10
Pozdrav narode
Moze li jedna m3u exyu lista.
Unaprijed zahvaljujem
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Moji standardi kod gledanja filmova i serija su veliki (maksimalan kvalitet i dobar titl) tako da mi je besmislena videoteka u listama.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
ne bih se složio jedino da titlovi nisu problem.
jesu, jer naši ljudi žele videoteku s našim titlovima a ne strane servere koji su navodno nadohvat ruke.
Titlovi se lako proalaze a to sto bi mi hteli sve na tanjir da nam bude to je drugo.
Ma niste vi vidili ni 10 posto izipizi. Imate 100 makova koji se vrte stalno i polA ih ne znate pokrenut.. Pa tamo ima 1000 makova o kojima možete sanjat da ćete naći.. Haja. Pa nije vlasnik panela budala.. Ima makova koje nebi ni izmislili.. Jebeš ono 001a79.. Haha..
Hakeri
Dobro kad si ti vido Ainstajnu ,neznaju ljudi za 10: ..... ili da produzim dalje ili ovde poceti skakati kako se samo unistava .Samo ti meni nisi jasan kako imas sve gledas a najglasniji si ovde kada se nesto postavi postira .Jesil ti od onih takozvanih siromasnih milionera .Drugo .... vise me interesuje 4K ili UHD sadrzaji tako da te Izdipizdi slabo me i interesovalo i slicni njemu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom