Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Автоматски споено мислење:

Eto srali ste tu i sad opet neide vivet na androidu.. Sad opet zajebancija zbog hvalisavaca.. Fino sam gledao u miru i šutio e onda se netko pojavi ovdje provocirat luc luca i sad je pojačao zaštitu i sad neide na android.. Sad opet smišljaj i zajebavaj se..
Obrati se korisničkoj podršci :)
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.348
Pa tko je tebi kriv.. Sto to ne radiš.. Kao da ja našišem.. Eto on ke hirurg a ja nisam.. Nemogu podnjeti ovu ljubomoru..
Tko tebi brani bilo šta.. Svi smo se rodili bez para.. Brate otvori server, pa eto zaradi.
Автоматски споено мислење:


Pa eto umjesto da se ovdje napadaju vlasnici servera koji nisu htjeli takvu mirovinu već su se probali snaći i snašli. Vi ste trebali mjenjati vlast i borit se za nekog tko će vam dati veće morovine.. Nije on kriv sto se snašao a ti ili bilo tko nije
Автоматски споено мислење:

Eto srali ste tu i sad opet neide vivet na androidu.. Sad opet zajebancija zbog hvalisavaca.. Fino sam gledao u miru i šutio e onda se netko pojavi ovdje provocirat luc luca i sad je pojačao zaštitu i sad neide na android.. Sad opet smišljaj i zajebavaj se..
Mislim da si pogresno razumio sta su napisali ali eto...
PS
Pa i ti si na SF objasnio gazdi diogen-a kako se gleda njegova lista. :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Jedina stvar koja ne radi kako treba na vietu koji se vrti na androidu je cinjenica da kad okrenes telefon naopako nece da okrene sliku.
To doduse vecinu bas i ne jebe jako, uglavnom se to gleda na tv. :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
bolje npr. da se potrudite da saznate, kako sa jedne adrese, da gledate drim kanale i sa astre i sa hotbirda ;) :D (bez seckanja i kasnjenja)
 
Член од
27 август 2013
Мислења
70
Поени од реакции
308
prvaklub
balkanserver
crnaudovica
ngtimtv ...
evo malo reklame i za njih
kad je besplatna..
pozzz...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom