Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 септември 2018
Мислења
25
Поени од реакции
24
Svaki exyu panel ma koliko bio dobar ima isti fond filmova i serija.Neki dodaju nove relativno brže , neki kasnije.Ako koristiš strane liste onda trebaš tražiti prevode preko vanjskog playera,Zbog toga ja koristim Stremio godinama, Besplatan je program za Windows, Mac, Linux , Android i iOS i ima bazu svih mogucih filmova i serija čak i onih koji su trenutno u bioskopu Ima cast ka Chromecast uređaju ,cast prevoda bez dodatnih dekodiranja, integracija sa Trakt servisom i još mnogo toga kroz razne dodatke .Veoma je lak za podešavanje. Kod mene radi perfektno preko android boxa u rezoluciji koju odaberem i što je posebno na njemu da po odabiru jezika i titlova, prevodi se automatski a po želji titlove možemo promijeniti u neki drugi jezik.
Samo ako još možeš da objasniš kako ide oko strimovanja jer meni kad pustim film počne da secka i zastajkuje verovatno treba prvo da se skine pa onda ili ima drugo rešenje.....ako može malo oko ovoga....
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Samo ako još možeš da objasniš kako ide oko strimovanja jer meni kad pustim film počne da secka i zastajkuje verovatno treba prvo da se skine pa onda ili ima drugo rešenje.....ako može malo oko ovoga....
Ne treba ništa da se skine, ili ti je net loš ili si učitao stream koji nema puno seedera, moraš gledati na seedere i neće ništa seckati. Ja nemam uopšte problema kad gledam...
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Samo ako još možeš da objasniš kako ide oko strimovanja jer meni kad pustim film počne da secka i zastajkuje verovatno treba prvo da se skine pa onda ili ima drugo rešenje.....ako može malo oko ovoga....
Ja nemam nikakvih problema sa seckanjem jer imam oko 50 Mb/s paket i oko 30 Mb/s preko WiFi na boxu 2.4GHz .Za gledanje FullHd potrebno je oko 8-10 a za Ultra Hd je nekih 15 Mb/s .E sada ne možeš da gledaš 4k i da ima 2000 seeds ako je 20 GB .U tom slucaju odabereš drugi izvor od 1080 i nek je i 5 GB ide bez prekida.Nema nikakav download gledaš ga posle 30 sekundi
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
BADNJI DAN.jpg

Svim mojim prijateljima drugarima ....koji slave Srećno Badnje veče

Gledam ovo sveto drvo, što pred mojim domom blista, a za zdravlje Vaše molim, sina Božjeg, dragog Hrista. Neka ti sreću, zdravlje i miran san donese današnji Badnji dan!
 
Член од
30 септември 2018
Мислења
25
Поени од реакции
24
Ja nemam nikakvih problema sa seckanjem jer imam oko 50 Mb/s paket i oko 30 Mb/s preko WiFi na boxu 2.4GHz .Za gledanje FullHd potrebno je oko 8-10 a za Ultra Hd je nekih 15 Mb/s .E sada ne možeš da gledaš 4k i da ima 2000 seeds ako je 20 GB .U tom slucaju odabereš drugi izvor od 1080 i nek je i 5 GB ide bez prekida.Nema nikakav download gledaš ga posle 30 sekundi
Nije mi problem brzina ....250/25Mb/s..al stalno ..evo probam da pregledam najavu za neki film ono secka li secka ...ma nemože ovo....evo vidi sam
https://youtu.be/jSbs46rqj7M
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Ne mogu da vidim video , poruka je - This video is private .Ali nema veze.Jesi li instalirao sve addonse ? Pregledaj ovaj video dali moze da pomogne
Код:
https://www.youtube.com/watch?v=WR1xj6MGd4Y
 

Kajgana Shop

На врв Bottom