Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Uskoro krecu dva nova kanala regionalna
Insajder TV start je najavljen od 17 Decembra
UNA TV najavljeni multimediski projekat ,start uskoro
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Дали може една clientportal листа, претходнава остана без побитните фолдери... ? фала
 
Член од
9 септември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
9
Dobar dan.
Ako neko moze pomoci bio bih zahvalan!?
Naime radi se o Filips tv serije PUS 7555 58 incha izgleda da nije android tv.Ima ss-iptv app i druge App se ne mogu skinuti ubacim listu Koja radi na drugom tv ali u filipsu Nece.Ima je u ssiptvapp otvara mi listu kanala i sve Ali ne moze da otvori nijedan kanal Samo se vrti ono kao kada Ima bufering ali slike nema.
Pa ako moze neko pomoci zahvaljujem
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Dobar dan.
Ako neko moze pomoci bio bih zahvalan!?
Naime radi se o Filips tv serije PUS 7555 58 incha izgleda da nije android tv.Ima ss-iptv app i druge App se ne mogu skinuti ubacim listu Koja radi na drugom tv ali u filipsu Nece.Ima je u ssiptvapp otvara mi listu kanala i sve Ali ne moze da otvori nijedan kanal Samo se vrti ono kao kada Ima bufering ali slike nema.
Pa ako moze neko pomoci zahvaljujem
jbg fulao si , saphi os ima koji je sranje tako pišu , baš si se zajebo , trebao si android , jbg kupi neki box ili firestick
 
Член од
2 февруари 2021
Мислења
29
Поени од реакции
23
Taj Philips PUS-7555 nije android tv, a poznato je da ima problem i sa losom wifi konekcijom, pa ako ti tv nije spojen sa mreznim kablom, probaj spojiti i onda pokreni iptv.
 
Член од
9 септември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
9
Hvala Vam na odgovorima.ali mi nije jasno kako to da je ssiptv tu lista u njoj a ne otvara kanale
Nista kupicu neki box
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
3
Поени од реакции
2
почит од новото сега се занимавам со интернет радио станици и сум водител на истото па би отворил сопствена радио станица ако има добар сервер пробав на зено фм ама не ми се допадна има петстотини мегабајти да ставам музика која е премалку
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
почит од новото сега се занимавам со интернет радио станици и сум водител на истото па би отворил сопствена радио станица ако има добар сервер пробав на зено фм ама не ми се допадна има петстотини мегабајти да ставам музика која е премалку
javi se kaj mene na pm...i jas imam internet radio....:)
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Samo da vas obavestim za onaj Balkan iptv sto onaj majnun nudi visekonekcijskenliste i trazi donaciju elmu jer donirao sam nije mi za 10 eura nego krade ljude i posle ih blokira evo jos njih se zale da nemoze da vide u donaciju likove skinuo im donaciju mene je blokirao sa forum bez ikakvog razloga nemojte nasedati ljudi 4o vam kqzem on je prevarant.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom