Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Smeni ja adresata so kamiondzije.xyz
To du dva razlicita panela kamiondije i balkanius,mnogi to mjesate.Stim da je balkanius ili tv.iptvone.de itd.... puno kvalitetnija od lud zbunjen normalan ili kamiondije.....
Автоматски споено мислење:

Inace gradina je osrednja dobra lista al po necemo se istice od ostalih sve filmske osim cinester 2 ima 7 dana otraga sto mi se dopada.Ostali zaostaju i to debelo.Gradina nema veze sa gornjim postom.
 
Последно уредено:
Член од
17 февруари 2015
Мислења
96
Поени од реакции
56
To du dva razlicita panela kamiondije i balkanius,mnogi to mjesate.Stim da je balkanius ili tv.iptvone.de itd.... puno kvalitetnija od lud zbunjen normalan ili kamiondije.....
Автоматски споено мислење:

Inace gradina je osrednja dobra lista al po necemo se istice od ostalih sve filmske osim cinester 2 ima 7 dana otraga sto mi se dopada.Ostali zaostaju i to debelo.Gradina nema veze sa gornjim postom.
care može jedna lud zbunjen normalan, Mile iptv mi je poklonio jednu listu, nisam nezahvalan nego tu ima boljih filmskih kanala pa ako može
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
imam jedno pitanje za strucnjake kako mogu videti liste za koju je drzavu ip adresa na primer imam listu nece daradi ali je jos aktivna pa hteo bih videti za koju je drzavu zbog vpn
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
U stranim listama se ArenaSport Premium kanali već pojavili sa vrlo dobrim kvalitetom.
 
Член од
13 март 2018
Мислења
37
Поени од реакции
8
nece ni kod mene ako neko zna rjesenje a hoce pomoci nek se javi revansiracu mu se
Автоматски споено мислење:

da ne trazim samo onako kome treba lista od clientportala al samo jedan nek zatrazi javno ide mu lista al opet naglasavam kome treba

molim listu u pp
 

Kajgana Shop

На врв Bottom