Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.230
Поени од реакции
5.462
zatvorio je on nista i sam znas problem je sto je postao ogroman rijec je o milionima to vec prelazi u vece instance samo vidim zadnjih nekoliko stranica prica je pametno postavljena da se diskusuje o artu reklama ili vec sta cudi me sakson nije ovo stopirao na vrijeme i obrisao jer radio je dobru stvar ovdje ali izgleda da neki ljudi imaju protekciju kao i svugdje samo kazem jxxo art i rezolucije
pozdrav
Кајгана е форум за дискусии. Кога веќе се дискутира за некоја иптв нема потреба да се брише, впрочем тоа си е по форумските правила. Никој јавно не објави како оди (конкретно) арт, само дека оди.
Протекции нема никој, бришам невкусни и спам пораки, мислења кои не се за темата односно наменети за некоја приватна порака, како и мислења од членови кои одамна ги познавам од други форуми.
 
Член од
22 октомври 2021
Мислења
5
Поени од реакции
0
Ima li neko m3u listu sa Arenama, posebno Premium Arene, ne placa mi se Iris samo zbog jedne utakmice ?
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
samo da pozdravim vlasnika arta djaba ti sto si zatvorio one ulaze na panele svaki user svaki reseler sa ipovima i macovima ti je iskopiran odavno cak imaju i mnoge druge informacije nas grupa koja je to imala nije sirila bar za koje ja znam ali vidim neki mali mis ti poljubio dupe i ko zastitio te sad ce ti biti gore 100 puta jer imati tolike usere i naplacivati 12 eura a biti toliko glup i pustiti te miseve da toliko laprdaju o tebi ti je verlika greska
hahah sta bi od covjeka a gentlemena i sranja heh sve istina ovo gore sto sam napisao naravno da ide
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Mogli bi ga sad malo razbucat zbog dsukija haha.. Mi smo isto đentlmeni.. Znaći imamo ulaze imamo sve a kulturno se gleda nas par i neradimo štetu nikakvu... Lako bit đentlmen sa tolikim parama.. Dsuki razoćarao si me totalno.. Jbt nekužim, mogao si gledat i ti se prodaš... Svašta.. Prodaš tuđe znanje ne svoje... Sram te bilo... A da znaš i opet se gleda hahaha..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Mogli bi ga sad malo razbucat zbog dsukija haha.. Mi smo isto đentlmeni.. Znaći imamo ulaze imamo sve a kulturno se gleda nas par i neradimo štetu nikakvu... Lako bit đentlmen sa tolikim parama.. Dsuki razoćarao si me totalno.. Jbt nekužim, mogao si gledat i ti se prodaš... Svašta.. Prodaš tuđe znanje ne svoje... Sram te bilo... A da znaš i opet se gleda hahaha..
O cemo ti to dux pricas hahaaa,o kakvom vrazjem prodavanju.Sta su tebe ulovile musice.Ko se naslikava ovdje sa slikama ja il ti.Pratim sta pises.Sta ja imam sa artom aj me presvetli ti si skroz izgubljen.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ma nek prodaje ko hoce, meni ne smeta, posao ko posao, lepo i otvoreno a ne neko na mufte. Znam za neke da rade kao reselleri za druge, znate ih svi, nemam problema sllicno s tim, ali mi smetaju ljudi koji imaju svoje panele i prodaju a ovamo po forumima seru po drugima.
 
Член од
16 август 2021
Мислења
18
Поени од реакции
27
koji ste svi vi jadi,svi vi kažete nama je ovo hobi ovo ono,a imaju sve živo i neživo i čuvaju ispod jastuka kad idu spavati,ali bože moj njima je to hobi na koji samo potrošu dnevno 8 sati a vikende da ne spominjem, a kad ih pitaš da ti daju nešto,samo okrenu glavu :)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
koji ste svi vi jadi,svi vi kažete nama je ovo hobi ovo ono,a imaju sve živo i neživo i čuvaju ispod jastuka kad idu spavati,ali bože moj njima je to hobi na koji samo potrošu dnevno 8 sati a vikende da ne spominjem, a kad ih pitaš da ti daju nešto,samo okrenu glavu :)
Prijatelju treba pomoć, ali zapamti, u životu ništa ne pada s neba...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
koji ste svi vi jadi,svi vi kažete nama je ovo hobi ovo ono,a imaju sve živo i neživo i čuvaju ispod jastuka kad idu spavati,ali bože moj njima je to hobi na koji samo potrošu dnevno 8 sati a vikende da ne spominjem, a kad ih pitaš da ti daju nešto,samo okrenu glavu :)
Jedno je hobi , da cackas oko iptv ,uspijes da nadjes nešto i poslije ostavis to u ahivu ili podijelis za dobrim drugovima i sigurnim ljudima a drugo je isto to naci ulaskom u panel ili sceniranjem i objavit to na net da se narod šutira sa tim a sto je neko pare za to dao, znaci jedno je hobi a drugo uništavanje

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Jedno je hobi , da cackas oko iptv ,uspijes da nadjes nešto i poslije ostavis to u ahivu ili podijelis za dobrim drugovima i sigurnim ljudima a drugo je isto to naci ulaskom u panel ili sceniranjem i objavit to na net da se narod šutira sa tim a sto je neko pare za to dao, znaci jedno je hobi a drugo uništavanje

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
Upravu si skroz.. Konaćno neko da kaže pametno...
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
koji ste svi vi jadi,svi vi kažete nama je ovo hobi ovo ono,a imaju sve živo i neživo i čuvaju ispod jastuka kad idu spavati,ali bože moj njima je to hobi na koji samo potrošu dnevno 8 sati a vikende da ne spominjem, a kad ih pitaš da ti daju nešto,samo okrenu glavu :)
Meni licno nije hobi vec potreba, gledam da imam za svoje potrebe jer ne placam ni kablovske niti sta slicno, znaci, meni licno je ova vrsta IPTV-a jedin nacin za gledanje TV. A sta drugi rade ne dotice me toliko koliko je pre, ima ovakvih, ima onakvih, bitno je kakav si ti sam sebi.
 
Член од
22 октомври 2021
Мислења
5
Поени од реакции
0
Je l ima neko listu sa Arenom 7 Hrvatskom ili Arenom Premium 1 Srpskom da da ? Mogu samo Arene, ne treba nista drugo.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Total tv,max tv ,a1 dostupni a tu se cmizdri zbog arta koji kupi kanale od njih.
Svi cete bankortirat zbog arta hahaaa.
A rezulucija mu na pola kanala katastrofa.Izgleda se tapka na mjestu.
To je lista za gasterbajtere u konzervama.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom