Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
I zasto je bitan vlc ako gledaš na kompu, gledaj na sf plejer.. Druga stvar ako hoćeš na smart.. Ako je android opet imaš stb..
 
Член од
28 септември 2019
Мислења
70
Поени од реакции
54
[QUOTE = "dux4, post: 9224618, Oglas: 89004"]
I zato je bitan vlc ako gledaš na kompu, gledaj na sf player .. Druga stvar ako hoćeš na smart .. Ako je android opet imaš stb ..
[/ CITAT]
imam stari smart tv lg netcast i aplikaciju ssiptv preko kojih gledam uglavnom sve sto vrti vlc radi i na ssiptv aplikaciji provjereno
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Nemam problem da za govno kažem da je govno i da smrdi. A opet to ne radim, kad ostavim komentar na volju je svakome da se strpa u tu grupu i pronađe ili ne. Na SF-u se ovakva prepucavanja ne mogu desiti jer ljudi brinu o tome da se ne uništava i da svaka diskusija ne pređe prag normalne komunikacije. Većina onih koji nešto vrijede se povukla odavde jer je shvatila da se ne vrijedi bakćati sa par budala kojima je jedini cilj uništiti i vrijeđati. Ni ja nisam ovde preko godinu dana napisao niti jedan komentar i vratiću se na taj režim.
Elem, tema je već dugo sprdačina u kojoj se mogu pročitati nesuvisli komentari par isfrustriranih pojedinaca željnih pažnje. Ne volim pisati o drugim forumima kad sam ovde ali....pogledajte u kojem pravcu ide SF, pomaže ljudima sa sf plejerom, android aplikacijom, kodi adonima i slično.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
[QUOTE = "dux4, post: 9224618, Oglas: 89004"]
I zato je bitan vlc ako gledaš na kompu, gledaj na sf player .. Druga stvar ako hoćeš na smart .. Ako je android opet imaš stb ..
[/ CITAT]
imam stari smart tv lg netcast i aplikaciju ssiptv preko kojih gledam uglavnom sve sto vrti vlc radi i na ssiptv aplikaciji provjereno
Poslao sam ti pm
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
odu pa dodju, tu su oni, :D
za mene je trenutno najjaci Milutin, a bio je D3n1s, i da se zna, sa sotom nisam dobar, kao i sa torpedoom (a, bio sam) i sad bi vam sve trebalo biti jasno, ;) e da, a najvise lista sam dobio od intera i dsukija (y)
Sto? Ja sa tobom nemam nikakav problem... niti te kudim niti hvalim .. samo cu dodati ti si bio taj koji je mene prvi spominjao u negativnom kontekstu ... sjecas se ? ... sve te slike tvojih izlaganja imam i Dan danas i sta? Ja sam bio taj kako kod tebe tako i u nekim drugim situacijama koji je kako tebi tako i jos nekim ljudima Prvi pruzio ruku .... nebitno ....

Imam slikovite prepiske sa tobom gdje sam ti par puta kao covjek izasao u susret ( ne prebacujem ti to ) kako na neke tvoje molbe kako i sta tako i podario ti liste ... ok bilo davno ali bilo je dok od tebe ja nisam dobio nista i naravno ne prebacujem ti ni to i nije mi ni najmanje krivo da ne shvatis pogresno?

Jos jedna stvar ... kad pises indirektno i nekog spominjes onda u jednini ne u mnozini jer... moze neko da se pronadje u tvom izlaganju i eto burne reakcije
( ne od mene ) ujedno neko treci moze pomisliti da bas mene spominjes ... to ne zelim ..... mislim na tvoje izlaganje sa "0"

Ovo sam samo napomenuo kako je bilo a da se raspravljam oko tog ne zelim tj. ako ti trebaju ti slikoviti dokazi da pricam istinu u svako doba ti mogu poslati iste ....

Ja nisam osoba koja reaguje na bilo koju prozivku upucenu meni u smislu vrijedjanja... provociranja... omalovazavanja ... psovanja... itd... da bi reagovao i prozivao ljude na isti nacin ... to ne radim.. samo iskuliram... nisam taj tip....

Ovdje raspravljat o necem sto se desavalo tamo negdje nema smisla ... ako imas nesta da mi kazes pusti Pm .... jer nije ljepo da sebe stavljas u prvi Plan i samim tim da ljudi imaju losu sliku o meni NE dokazanim tvojim izlaganjima ... toliko ....

Pozdrav za tebe
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
87
Поени од реакции
124
Pozdrav svima i mislim da se malo lopta smirila.. Tako i treba.. Ovde ima vise ljudi koje se razumeju mnogo u Iptv ali su sa razlicitih stavova, sta i nije tako lose ako se diskutuje bez vredjanja....
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
odu pa dodju, tu su oni, :D
za mene je trenutno najjaci Milutin, a bio je D3n1s, i da se zna, sa sotom nisam dobar, kao i sa torpedoom (a, bio sam) i sad bi vam sve trebalo biti jasno ;)
Znam da su tu..možda. Ali se ne javljaju, ne komentiraju, nemaju s kim jer na ovom forumu većinom vlada ratna atmosfera i retorika. To su ljudi koji su ne sebično pomagali (barem meni), s nekima od njih sam na skype i uvijek mogu na njih računati kao i oni na moje (skromno) znanje. Možeš misliti što hoćeš, ti ili bilo tko drugi, da sam ljubomoran ili ne znam što, ali to naslikavanje služi samo u svrhu hvalisanja a kada se nešto pita odgovori su nikakvi ili ih nema, zar ne? Više su mi, uz one nabrojane, pomogli @konan777 i @alfa71 sa nekoliko pm nego stotine slika na ovom forumu.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nešto se razmišljam da podjelim malo ovih listi sto svi ćuvaju, da malo ravnotežu napravim a ne da se uvjek isto djeli a nešto uvjek ćuva.. Neznam..
Mozda da posjelim na pm 50 ili 100 mozda i 500 makova od diogena... Ili malo dva brata.. Sta ti misliš burman
Автоматски споено мислење:


Meni je najdraži cinestar comedy
Kaj imas napade bjesnoce.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@Sota tacno je da nema smisla raspravljati, dokaza imam i ja, za npr. ruzne reci upucenih tebi od strane nekih clanova za koje bi se iznenadio da ih vidis, tako da ..... i, da znas, ja nemam potrebu za "stavljanjem sebe u prvi plan", za razliku od tebe, a to ti je najveca mana (po meni)
Автоматски споено мислење:

Znam da su tu..možda. Ali se ne javljaju, ne komentiraju, nemaju s kim jer na ovom forumu većinom vlada ratna atmosfera i retorika. To su ljudi koji su ne sebično pomagali (barem meni), s nekima od njih sam na skype i uvijek mogu na njih računati kao i oni na moje (skromno) znanje. Možeš misliti što hoćeš, ti ili bilo tko drugi, da sam ljubomoran ili ne znam što, ali to naslikavanje služi samo u svrhu hvalisanja a kada se nešto pita odgovori su nikakvi ili ih nema, zar ne? Više su mi, uz one nabrojane, pomogli @konan777 i @alfa71 sa nekoliko pm nego stotine slika na ovom forumu.
slike kacim da bih kontrirao @Sota, (ako na mene mislis) tako se igramo evo vec deset godina :D
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
@Sota tacno je da nema smisla raspravljati, dokaza imam i ja, za npr. ruzne reci upucenih tebi od strane nekih clanova za koje bi se iznenadio da ih vidis, tako da ..... i, da znas, ja nemam potrebu za "stavljanjem sebe u prvi plan", za razliku od tebe, a to ti je najveca mana (po meni)
Автоматски споено мислење:


slike kacim da bih kontrirao @soti, (ako na mene mislis) tako se igramo evo vec deset godina :D
Nisam ulazio na kajganu malo jace od 1 godine ... kolilo bi ti izdrzao? Kad kazes
ja nemam potrebu za "stavljanjem sebe u prvi plan",

ko sad sebe stavlja u prvi plan?

Da skratim ... ti si u pravu ja imam svoj mir ;)

Edit:

te slike o kojima pricas slobodno posalji na Pm da se iznenadim .... ko je i sta pisao sve se svodi na SF jer tamo pojedinci nisu mogli da rade sta zele i kako im volja ... drugih razloga nema i ne postoje da bi imali razlog kako meni tako i administracijo da se obracaju u negativnom kontekstu .... barem sto se mene tice ...

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
7 октомври 2020
Мислења
271
Поени од реакции
388
molim pomoc da li netko zna kako aktivirati open vpn bio sam na youtube na linku octagon add open vpn i tu sam stao ima li rijesenja mucim se vec mesec dana s tim
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nemam problem da za govno kažem da je govno i da smrdi. A opet to ne radim, kad ostavim komentar na volju je svakome da se strpa u tu grupu i pronađe ili ne. Na SF-u se ovakva prepucavanja ne mogu desiti jer ljudi brinu o tome da se ne uništava i da svaka diskusija ne pređe prag normalne komunikacije. Većina onih koji nešto vrijede se povukla odavde jer je shvatila da se ne vrijedi bakćati sa par budala kojima je jedini cilj uništiti i vrijeđati. Ni ja nisam ovde preko godinu dana napisao niti jedan komentar i vratiću se na taj režim.
Elem, tema je već dugo sprdačina u kojoj se mogu pročitati nesuvisli komentari par isfrustriranih pojedinaca željnih pažnje. Ne volim pisati o drugim forumima kad sam ovde ali....pogledajte u kojem pravcu ide SF, pomaže ljudima sa sf plejerom, android aplikacijom, kodi adonima i slično.
Čitajući ovaj tvoj post steknem dojam da se radi o nekom dobrotvoru i IPTV reformatoru te ponukan radoznalošću otvorim ti profil i pregledam par minuta .
Kad tamo:

1)zaključan ti inbox pa se pitam na koji način ti to pomažeš ljudima , a onemogućio si im ono najosnovnije , da ti uopšte pišu?
Telepatski komuniciras s njima ili morseovom abecedom na nekim nama nepoznatim talasima ?

2) Gle čuda primjetih dalje da si i lijepio javno liste uz opis , ˝evo da unistimo jednu˝, zar i to sine Brute , pa zar se na to sada ne zgrazaš ? :)

3.) Opa , pa i lijepio slike kanala o kojima neuka sirotinja može samo sanjati i opisivao im to kao domaći zadatak da ih što više prizemljiš , a sebe izdigneš ? :)

4) pola postova su ti svadje i prepirke sa Panelom i sličnim , a vidim da i viceve dobre pričaš , al dobro ti si reformator pa ti sve možeš jel tako i tebi sve stoji, pa i ono što je off topic?

itd itd...

Dakle ,poslije posjete tvom profilu i onom sto si tu objavljivao postane potpuno jasno svakom da si obični seronja kojem je sve ono što je i sam radio počelo smetati onog momenta kad su se pojavili još neki ljudi koji isto tako mogu zalijepti sliku najjačeg , najgledanijeg , najzaštićenijeg servera , najbolljeg skenera, najbolje višekonekcijske liste i svega onoga što je NAJ NAJ ili creme de la creme u IPTV svijetu.

I to kao slobodni strijelci bez ikakvih VIP sekcija gdje 100 ljudi radi za korist uglavnom čopora;)
No, tu je mana što jedeš i možeš konzumirati ogrizine od čopora , a vuk samotnjak bude i gladan al ako prezivi pa postane savrseni lovac jede što mu je volja od svog plijena ;) Kapis?
Tako da , hm...reformatoru izvini molim te što te nisam prepoznao ;)
Imaš priliku i dalje da ubjediš ljude da si reformator i da si tu zbog njih , prvi korak bi trebao biti da otkljucas inbox i omogucis im da ti se uopšte obrate! ;)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom