Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
@crvena cobra ja od tebe nisam nista dobio niti sam trazio tako da znas bio sam izbrisao post ali cu ponovo da satvim
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Hvala kobra na skeneru probao sam za sad provjerene macove sa jednog servera, i nadje ih. E sad dal' javno ili u pm, može mi netko poslat adrese portala domaćih s kojima skener provjereno radi? Ovak bez provjere sam se kladiti da radi s terminatorom raznim bosnama i balkanima i ostalima koji kada ukucate IP:port/c u browser pa se pojavi your stb is not suported, ali sto je sa onima koji pokazuju samo loadanje?
 
Последно уредено:
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Hvala kobra na skeneru probao sam za sad provjerene macove sa jednog servera, i nadje ih. E sad dal' javno ili u pm, može mi netko poslat adrese portala domaćih s kojima skener provjereno radi? Ovak bez provjere sam se kladiti da radi s terminatorom raznim bosnama i balkanima i ostalima koji kada ukucate IP:port/c u browser pa se pojavi your stb od bit suported, ali sto je sa onima koji pokazuju samo loadanje?
E kod onih treba jos malkice vise grijat stolicu sto kaze Kuki i jos neki ljudi sa foruma...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
ima li ko ove nastavce od ovoga
Sport Klub 3 HD (Se/Cr/Slo) 1:0:1:116A:9CA4:16E:A00000:0:0:0: (11221 H, Total TV)
 
Член од
11 ноември 2020
Мислења
79
Поени од реакции
34
14 vas je dobilo listu a po mom to je cilj foruma da se dijele liste i ljudi gledaju,sad ovi sto pljuju po drugima i ljece svoje bolesne karaktere nek pljuju i vredjaju
Druze ti si nam dao nesekiraj se to su odvrtne budale koje uzmu i odmah podele na drugim forumima,hoce da budu face za to treba da znaju da nece vise od nikog dobiti i jos nas drugi ispastaju zbog budalu
Автоматски споено мислење:

Ima dobis skener i skeniras
moze meni dati skener cobra bio bi ti zahvalan
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ima li neko pouzdan link za crackovan photoshop, a da nema zajebancije sa passwordima kod otpakivanja i da nije virus ?
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188

Kajgana Shop

На врв Bottom