Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ljudi dragi, u poslednjih nedelju dana, javno je objavljeno nekoliko skenera, da li je moguće da vas mrzi bar da pokušate da sami nešto pronađete ?
Barem probajte,ništa ne košta...
Zar ne mislite da bi to bila bar veća draž ako ništa drugo?
 
Член од
17 декември 2020
Мислења
25
Поени од реакции
56
Probao sam, ali kako su promenuli adresu nista ne nalazi. Zato i trazim da proverim koji skener ce pronaci....

Hvala @ivperisb
 
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
Ljudi dragi, u poslednjih nedelju dana, javno je objavljeno nekoliko skenera, da li je moguće da vas mrzi bar da pokušate da sami nešto pronađete ?
Barem probajte,ništa ne košta...
Zar ne mislite da bi to bila bar veća draž ako ništa drugo?
[/QUOTE
Brate ja bih sam skenirao da imam skener to kao prvo a kao drugo ne znam , voleo bih da naucim al nece niko da mi pokaze. Ja koristim sta mi dobri ljudi posalju i cak se menjam sa nasim ljudima za liste koje su ok i nisu objavljene svuda gde se stigne. Ko hoce da se menja sa listama imam od tomiptv.com dobru listu. Ko zeli cekam u inboxu
Автоматски споено мислење:

ko zeli ovaj tomiptv.com a da u zamenu da neku listu nek se javi
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Автоматски споено мислење:

ko zeli ovaj tomiptv.com a da u zamenu da neku listu nek se javi
Pa napisao sam lepo druže da je javno objavljeno par skenera u zadnjih nedelju dana i provereno pronalaze...Znači imaš skener ako hoćeš...
Ako hoćeš da naučiš a ne ide ti, to je već druga priča...To poštujem.Ja ću ti pomoći koliko mogu...
 
Последно уредено:
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
Pa napisam sam lepo druže da je javno objavljeno par skenera u zadnjih nedelju dana i provereno pronalaze...Znači imaš skener ako hoćeš...
Ako hoćeš da naučiš a ne ide ti, to je već druga priča...To poštujem.

E moj dragi sine , cenim da si dosta mladji od mene cim se tako fino razumes i umes. Ne moze matori konj sve da nauci, Ceo zivot se nesto uci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom