Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
da tako je ukinali sa gi ali ne bas sad ,zasto nisi si se javijal ranije,ali usvaki slucaj za sad nelazes znaci nisi neki izmislen clan koj samo ceka neka avanta.Znas sta ovde ima jedan clan
vehbos

se zove daje liste sa 1500 i vise konekzija na pp mozes svobodno da mu se javis.
I Zokiniko daje odlicne liste,covek je bukvalno svakog ispostovao ko mu se ja
da tako je ukinali sa gi ali ne bas sad ,zasto nisi si se javijal ranije,ali usvaki slucaj za sad nelazes znaci nisi neki izmislen clan koj samo ceka neka avanta.Znas sta ovde ima jedan clan
vehbos

se zove daje liste sa 1500 i vise konekzija na pp mozes svobodno da mu se javis.
I Zokiniko daje odlicne liste,covek bukvalno svakog ispostuje ko mu se javi. Sigurno ces dobiti dobru listu od njega samo malo strpljenja
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
I ti imaš server.. Koja je tvoja lista aa? Da stvarno.. Bilo bi lakse blokirat mac.. A ne, oni restartataju ruter i opet gledaju... Cccc.
Samo da ti kazem.. Ja sam nedavno promjenio mac adresu svog android boxa.. A moze se i svih pstalih uređaja..

Ma nemam :D
Naravno da se mac adresa uredjaja može mijenjati , ima masa softvercica koji to lijepo obave .
Ja inace kad pravim neku pizdariju na netu :D uzmem random mac adresu , spojim se preko Tora , za svaki slučaj je i VPN upaljen prije toga , a sve to radim preko HOTSPOTA u Metkovicu HR , koji mi je 45 minuta vožnje iz moje lokacije u Hercegovini. :D
Pa nek me gonjaju CIE, MOSSADI itd :D
 
Последно уредено:
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Svi koji žele da razmene svoje dugogodišnje liste koje rade barem duže od 3 meseca, neka mi se jave isključivo na pp. Zauzvrat dobiće od mene listu za stb emu sa svojim mac-om i stalker_portal kod jednog bosanskog operatera gde ima oko 140 kanala. Lista će biti kreirana zauvek bez roka isticanja.
Pre nego što se javite na pp pošaljite mi sledeće:
naziv liste , ip adresu, ili neki detalj, jer mnoge liste imam pa mi možda neće trebati Vaša.
Za dodatna pitanja isključivo na pp jer ovde neću ništa komentarisati. Hvala.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom