Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
nemam ja inace problema ni sa hrvatima ni muslimanima a ni sa srbima...imam samo problem sa ovakvim tipovima koji su nasli ovdje da se udaraju u prsa,a kad ga sretnes na ulici...onda je manji od makovog zrna.ovakvi kao on dijele drugu vrstu zaraze...mozda goru i od korone.
cijeli svoj zivot pokusavam...ustvari ne pokusavam,vec zivim....sa svim nacijama bez problema,ucim i svoju djecu da tako zive.i onda dodje neki ovakav papak i pise ovakva sranja....kao on je tu da otvori oci svojim sunarodnjacima i da ih uputi kojim putem da idu....ma daj molim te.

dobro si napisao "korisnije recenice trebaju za ovu temu"...i treba se toga pridrzavati,a sva ostala pitanja,podpitanja,odgovore i sugestije neka trazi na drugom mjestu.
Iznenadio bi se da znaš koliko ljudi piše jedno a misle sasvim drugačije. Uvjeren sam da ih ima jako puno koji bi lajkali postove onoga smeća, ali neće, jer bi se tako razotkrili.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Momci tokmu poradi ovakvi mislenja jas prestanav da pisuvam. Od 10 mislenja 9 nemaat vrska so temava.

Primer:
Nekoj koj e nekoj i nesto odgovara na nekoj novinar izmisluvam za nekoja tepacka kade (srbi, hrvati, bosnjaci...) pretepale nekogo. Toj nekoj kazuva deka tie (srbi, hrvati, bosnjaci...) treba da zavrsat vo zatvor. I sega novinarot vadi bombasticen naslov "Site (srbi, hrvati, bosnjaci...) treba da zavrsat vo zatvor". Naslov izvaden od kontekst, citate premnogu na internet neprovereni podatoci od razni sajtovi koi samo objavuvaat flertuvani vesti.

Se dodeka nekoj ne pocne gi brise site postovi koi nemaat vrska so temava i da banira trajno clenovi koi samo sirat omraza ke bide vaka.

Teski denovi idat, ostanete site so zdravje :).
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ne znam sta se cudite, pa stigmatizacija oboljelih od Corona virusa nam pokazuje da kao ljudska vrsta nismo mnogo evoluirali od spaljivanja na lomači i inkvizicije.

Razuman , obdaren umom covjek je svjestan da je prije svega bio covjek, homosapiens . Vjernik s druge strane svjestan jos i da je potekao od istog izvora Adama i Eve ili Adema i Have .
Sve ono drugo, nacije, rase, plemena itd su se desile poslije kad je pisonja i seronja poceo uredjivati svoju zivotnu sredinu koju je dobio na poklon kroz drustvena uredjenja zasnovana primarno na odnosu jaceg i slabijeg pa kroz historiju znamo sta je sve cinio sa njom , a evo vidimo i danas dokle ju je doveo ;)

Prije svega covjek pa onda sve ostalo, a nisam procitao ni u svetim knjigama da se igdje spominju ova nasa balkanska slavenska plemena .
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ne znam sta se cudite, pa stigmatizacija oboljelih od Corona virusa nam pokazuje da kao ljudska vrsta nismo mnogo evoluirali od spaljivanja na lomači i inkvizicije.

Razuman , obdaren umom covjek je svjestan da je prije svega bio covjek, homosapiens . Vjernik s druge strane svjestan jos i da je potekao od istog izvora Adama i Eve ili Adema i Have .
Sve ono drugo, nacije, rase, plemena itd su se desile poslije kad je pisonja i seronja poceo uredjivati svoju zivotnu sredinu koju je dobio na poklon kroz drustvena uredjenja zasnovana primarno na odnosu jaceg i slabijeg pa kroz historiju znamo sta je sve cinio sa njom , a evo vidimo i danas dokle ju je doveo ;)

Prije svega covjek pa onda sve ostalo, a nisam procitao ni u svetim knjigama da se igdje spominju ova nasa balkanska slavenska plemena .
naucno dokazano da je covek potekao na vise mesta u svetu odjednom, moram primetiti, kao ateista :D
 
Член од
8 јануари 2018
Мислења
51
Поени од реакции
42
Sve je to tacno ovo sto su ove gospode rerkli... Ja mislim da su i jos gore zasluzili ,nakon onoga sto su radili nad neduznim narodom !
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
46
Поени од реакции
5
Imam edna lista koja ja koristam veke edna godina ama istekuva utre.. Od http://twobrotherss.tk:8000/ e i raboti bez token.... Ako ima nekoj od ovaa lista koja raboti bez token i ako saka neka prati vo pp. So token i mac ne mi vrsat rabota...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom