Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Ima li nekoj da mi prati Stb emu pro,ovaa verzija sto ja imam koga ke smenam bilo koj kanal tonot ide na 100%.Neznam sto e rabotava menjav vo postavki za audio na tv pak isto e.Za audio vo Stb emu e na PCM ne na SPDIF.TV e Sony so android 8069 serija.
Џабе се занимаваш, а и ги занимаваш другите

Не е до верзијата, а до телевизорот, или поточно е до самиот сервет, ако сопственикот го оставил на фулл гласс..

Воопшто не пробувај други верзии... Истиот проблем го имав на филипс тв,,,, единствено решение ти е да користиш, сараунд, или нешто друго, преку кое. Ќе ти оди звукот, и од таму ќе го регулираш!!!!!
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
34
Поени од реакции
46
vrlo jednostavno kupis listu na godinu dana i zatrazis mac
dobijes od vlasnika i gledas
a to sto ja jedini imam od vas ne znaci da ne postoji nego da si ti ljubomoran i neinformiran
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
vrlo jednostavno kupis listu na godinu dana i zatrazis mac
dobijes od vlasnika i gledas
a to sto ja jedini imam od vas ne znaci da ne postoji nego da si ti ljubomoran i neinformiran
Znas prijatelju niti sam ljubomoran,nit ja imam sta licno protiv tebe.Ja sam samo izneo moje misljenje.A ako ti ne podnosis istinu oda izvini .A niti mozes zatraziti test listu ,niti da dobijes mac.Nemoj da prodajes muda za bubrege .Pomislice ljudi da je istina.Mozda ti to pali na tvom forumu al ne i kod mene.;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom