Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Jaro moj,
cjeli moj radni vjek sam proveo na Baustelli.....
Sada razmisli kakve su moje ruke.....
Ja trebam velike :D
Moj građevinar, ja sam penzija, čitav život ,Bosna doboj, hepok hladnjača TrebinjeFruktalHladnjača Čelić, Dobrnja, Iracsoliter Tuzla, Kalesija Tojšići škole Škola Budva ........od 74-88
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Moj građevinar, ja sam penzija, čitav život ,Bosna doboj, hepok hladnjača TrebinjeFruktalHladnjača Čelić, Dobrnja, Iracsoliter Tuzla, Kalesija Tojšići škole Škola Budva ........od 74-88
Drug,
tako je to u zivotu.
Ti u Jugi a ja u Njemackoj.......
Nazalost za tebe si ostao na pogresnoj strani.
Ne bi se vjerovatno ni u Njemackoj obogatio kao ni ja.
Ali,za pristojan zivot je Njemacka zakon.
Pozdrav za Druga od Baustelle!!!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
hoćeš reći da ljudi ne trebaju vjerovati svojim očima već tebi ? :D

Kim Jong Un nisam te prepoznao :D
Slušaj... To je vrlo jednostavno napravit..
Skeniraš mjesec dana, skupiš 10000 listi i onda te validne user pass staviš u kombo sa još 50000 drugih kombo... E sad, onda upališ skener i gle čuda od 60000 kombinacija uhvatiš 10000 validnih. Eto to bi bila slika.. I trebami vjerovati. Iako ima ako je panel pun kao client portal..npr.. Moglo bi se desiti da od 60000 slućajnih kombinacija uhvatiš 500 ili 600 komada... Alu to je staro.. Pa to se godinama radi... Ti koda si otkrio toplu vodu... I sad misliš nitko nije... Ja ti vjerujem da imaš skener i nalaziš liste.. Sve ok... Pa imamo svi... Nije to neko čudo, pa brate to pistoji godinama... Samo sto si ti to dao na razglas a drugi ne... Sad je fora hvatat ove na više konekcija... To je u djiru...
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Slušaj... To je vrlo jednostavno napravit..
Skeniraš mjesec dana, skupiš 10000 listi i onda te validne user pass staviš u kombo sa još 50000 drugih kombo... E sad, onda upališ skener i gle čuda od 60000 kombinacija uhvatiš 10000 validnih. Eto to bi bila slika.. I trebami vjerovati. Iako ima ako je panel pun kao client portal..npr.. Moglo bi se desiti da od 60000 slućajnih kombinacija uhvatiš 500 ili 600 komada... Alu to je staro.. Pa to se godinama radi... Ti koda si otkrio toplu vodu... I sad misliš nitko nije... Ja ti vjerujem da imaš skener i nalaziš liste.. Sve ok... Pa imamo svi... Nije to neko čudo, pa brate to pistoji godinama... Samo sto si ti to dao na razglas a drugi ne... Sad je fora hvatat ove na više konekcija... To je u djiru...
Drug,
nemogu vjerovat sta vi sve lupate....
Sta ti gledas???
Ja gledam sta zelim i sta se meni svidza.
Nikakve vase super skenere nemam niti ja to trebam.
Ajde sada reci mi tko je ovde glup???
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Još jedan prodje dan
Uzburkan ko more.
Duž pustih ulica
svetiljke već gore.

Nek srce umorno
željno mirnih snova
sada tiho plovi
kroz ovu noć

Sa novim jutrom
sve će isto biti
ja to dobro znam.
Do novog susreta sa vama
Dovidjenja!

Nek zvuci pesme te
ispunjeni setom
sad mirno plove
kroz ovu noć
-
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Drug,
nemogu vjerovat sta vi sve lupate....
Sta ti gledas???
Ja gledam sta zelim i sta se meni svidza.
Nikakve vase super skenere nemam niti ja to trebam.
Ajde sada reci mi tko je ovde glup???
Nisi shvatio... Objašnjavam mu da se ono da isfolirat.. Ona slika..
Ja neznam sta te uvrijedilo u mom postu njemu... Hvali se s glupostima.. Ja gledam vivet zdravu i art, ponekad etnoselo.. Ostalo je zanimacija... Nemam plačeni tv nikav pa gledam iptv.
Автоматски споено мислење:

Nisi shvatio... Objašnjavam mu da se ono da isfolirat.. Ona slika..
Ja neznam sta te uvrijedilo u mom postu njemu... Hvali se s glupostima.. Ja gledam vivet zdravu i art, ponekad etnoselo.. Ostalo je zanimacija... Nemam plačeni tv nikav pa gledam iptv.
A ovo imaš pravo.. Najbolje liste s više konekcija sam našao bez skenera.. Samo wotweb i ostalo rućno
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Nisi shvatio... Objašnjavam mu da se ono da isfolirat.. Ona slika..
Ja neznam sta te uvrijedilo u mom postu njemu... Hvali se s glupostima.. Ja gledam vivet zdravu i art, ponekad etnoselo.. Ostalo je zanimacija... Nemam plačeni tv nikav pa gledam iptv.
Автоматски споено мислење:


A ovo imaš pravo.. Najbolje liste s više konekcija sam našao bez skenera.. Samo wotweb i ostalo rućno
Izvini,
otislo je u pogresni smjer.
Sve to nije moje.
Izgleda da zivim u nekom drugom svjetu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom