Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
Server koji pored mac trazi da se upise user i pass da bi se uslo u stb.To je poznato jos od pre 3 godine.Jos tada su neki serveri trazili user pass i mac da bi se uslo u stb a to sam proverio kod jednog servera kada sam trazio test na 24 sati.samo sa macom nije htelo a kada sam upisao user i pass tada sam usao u stb bez problema.
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
da si mi ziv i zdrav :D
Автоматски споено мислење:

Ako ti treba crtat.. Zato sto bi onda to vidili i vlasnici toga.. Pa bi zakrpali rupe.. Kuziš ili ne
posaljite onda ljudima na pm
Автоматски споено мислење:

Delite i objavljujete npr. nesto sto meni, kao teskom amateru uopste nije bitno.
Godinama se sluzim http proxy skenerom, network ip skenerom, tcp port skenerom, wot webom i simple tv playerom.
Napadate uglavnom iste domace servere i dobijate uglavnom slicne liste.
Drimovi su zakon, jer u njima ima onoga sto u ostalim listama nema, tako da .....
Samo izvolite. ;) :cool: :P:D
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
uskoro nece raditi ni sa tom drugom opcijom ,pogotovo ex yu serveri,admini servera krpe rupice uveliko.
Автоматски споено мислење:

Evo jedan primer,mac je validan ali nemozes nikako do user i pass
00:1A:79:00:00:A1
Pa o tom pričam.. A vi ko mala djeca... Pitanje ti je glupo... Neradi zato sto je vlasnik kao i ti vidio foru na forumu i za blokirao.....
Автоматски споено мислење:

da si mi ziv i zdrav :D
Автоматски споено мислење:


posaljite onda ljudima na pm
Автоматски споено мислење:

Delite i objavljujete npr. nesto sto meni, kao teskom amateru uopste nije bitno.
Godinama se sluzim http proxy skenerom, network ip skenerom, tcp port skenerom, wot webom i simple tv playerom.
Napadate uglavnom iste domace servere i dobijate uglavnom slicne liste.
Drimovi su zakon, jer u njima ima onoga sto u ostalim listama nema, tako da .....
Samo izvolite. ;) :cool: :P:D
E to sto si napiso su pravi alati. To je istina
Автоматски споено мислење:

Nikoslav greškom sam tebe citirao..
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Upadati na tudje servere i reketirati vlasnike nije viteski po meni ! ;)
A, upasti u server, i pokupiti sve usere i passworde se moze za par minuta, sto ovde neki i znaju, samo mudro cute ! :cool: Oni su ujedno i vlasnici servera, i na taj nacin unistavaju konkurenciju (jedni druge) ! :)
 
Последно уредено:
Член од
20 октомври 2017
Мислења
20
Поени од реакции
7
da li ima koja,dusa dobra,da mi proslijedi,kakvu dobru combo listu sa mac adresama,ili nesto slicno,pa cu ja napraviti,combo listu,moze na pp
 
Член од
27 јуни 2018
Мислења
53
Поени од реакции
21
posto se ne razumem u to, koji je dobar panel da se instalira da pokusam naci na netu free, hocu za sebe i prijatelje samo instalirati da imamo, nece biti za prodaju, posto imam jedan server viska. Ako moze pomoc na pp. Hvala.
 
Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
Upadati na tudje servere i reketirati vlasnike nije viteski po meni ! ;)
A, upasti u server, i pokupiti sve usere i passworde se moze za par minuta, sto ovde neki i znaju, samo mudro cute ! :cool: Oni su ujedno i vlasnici servera, i na taj nacin unistavaju konkurenciju (jedni druge) ! :)
Tacno sve zbog konkurencije,samo sto ce tako da se izroka server po server,slede odmazde i niko nije pobedio.Bolje da svi oni zajedno nadju neki dogovor.
Ono sto nema na kabalskoj i satelitu toga ima u mag a to je videoteka i kanali tipa cinemalcous,evelin i jos mnogo toga i zato je stalker,xtream iptv popularniji i bolji.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Upadati na tudje servere i reketirati vlasnike nije viteski po meni ! ;)
A, upasti u server, i pokupiti sve usere i passworde se moze za par minuta, sto ovde neki i znaju, samo mudro cute ! :cool: Oni su ujedno i vlasnici servera, i na taj nacin unistavaju konkurenciju (jedni druge) ! :)
Inace bih se slozio sa tvojom konstatacijiom ali postoje i neki izuzeci od tog pravila. Recimo, @White_Spirit je vec u par navrata objavljivao ovdje stvari za "opce dobro" ali iz nekog razloga su se te stvari koristile za restream a ne za to za sto su bile namijenjene. E sad, jbg, sta to njemu sve skupa treba i zasto bi nastavio sa tim Robin Hud sustavom trebamo se zapitati mi, ne on jbg. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom