Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

otkacen

Looking for a one-night partner
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
Mojoj traktor vredi 520000 kn samo jedan od tri toliko ti neces zaradit cio zivot ako ces visit ovdje na forumu cijele dana.Tako da ja nemam potrebu da prodajem ili da sam reseler.Jer ja radim i dobro zivim i ne ovisim o nekoliko tisucA KUNA.A mali banovac ide na faks ima 20 godina i ne prodaje nikakve liste niti smo ikakvi reseleri ili vlasnici panela.
idi u poruke treba mi pomos
 
Член од
26 август 2019
Мислења
28
Поени од реакции
21
Pošto nepratim sve postove zanima me zašto su zaratile dvije strane.Prije dva mjeseca crna ovca je bio hop cup to znam zašto.Šta je sad razlog neznam!
problem je sto bi neko iz 3. lige u 1. a nije ni za 2. :) 3.png
Автоматски споено мислење:

a sto bi rekao cgmne reketiranje je iznuda:)
reketiranje.png
Автоматски споено мислење:

odavno tako biznis funkcionise:)
iznuda.jpg
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2019
Мислења
45
Поени од реакции
72
Po šumama i gorama naše zemlje ponosne, idu čete partizana...ups, moja greška, na tren mi se učinilo da vidim partizane kako prelaze preko Sutjeske od silnih fronti, sukoba i svega ostalog što se u zadnje vrijeme događa na ovom forumu :)
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Pred nekoliko dana pročiatao sam na fb kako jedan reseler plače kao malo dete jer su mu banirali fb profil gđe je prodavao liste od server koji se zvao IPTV Ban....hehehe.
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Mojoj traktor vredi 520000 kn samo jedan od tri toliko ti neces zaradit cio zivot ako ces visit ovdje na forumu cijele dana.Tako da ja nemam potrebu da prodajem ili da sam reseler.Jer ja radim i dobro zivim i ne ovisim o nekoliko tisucA KUNA.A mali banovac ide na faks ima 20 godina i ne prodaje nikakve liste niti smo ikakvi reseleri ili vlasnici panela.
Aj matori nesviraj i ne go brici ku.!
 
Член од
26 август 2019
Мислења
28
Поени од реакции
21
Pred nekoliko dana pročiatao sam na fb kako jedan reseler plače kao malo dete jer su mu banirali fb profil gđe je prodavao liste od server koji se zvao IPTV Ban....hehehe.
Hehe svako bi hleba bez motike,a najgore je kada glup hoce pare a da ne radi :)
Автоматски споено мислење:

ja sam cuo da su ranije pojedinci kupovali razne naloge a onda im vlasnik samo promeni uip :D
tek sa skriptama sta se radi
 
Последно уредено:
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
jebote ispade bijelo crno a crno bijelo sta reci ti meni dao hiljade listi jbt da si bar reako stotine a ja tebi hiljade bilo bi fer ali nije vazno i manje psuj ,sramota neide to i neprijeti mi ako hoces opbjavimo sve samo reci citavu historiju zadnjih 5 godina samo reci no problem pa nek raja uziva i nasladjuje se
Intere intere ccccccc
 
Член од
26 август 2019
Мислења
28
Поени од реакции
21
neko je pre 10 godina imao mozda 20 znaci sada ima 30 a ko da jos nije punoletan:)
znaci da nema muda ahahahahaaaaaaa
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Ako sam ti nesto dao onda ti nisam dao da se kurcis sa tim po forumu i pokazivas,normalno da sam ti dao izvor i da sad nije problem uc, ali i to si sjebo kako i sve ostalo.Stvarno si pokvarena matora.Interu prestani se kurciti jer nemas pojima o nicemu sve si dobio na tacu ako treba napisat cu ao A pa do Z .Sta se sad pravis pametan lako se kurcit sa tudim znanjem.Sta napadas banovca sasareal mu dao eagles skriptu i alat dao mu za storm sta je on sad ima manje znanja od tebe ili nekog drugog sve ima na tacni.Sta ti mislis da se svijet kroji oko tebe,na hiljade listi sam ti poslao sve si razjebao iz drema bas svaku.Tri dana ti treba da nesto skuzis,mba nisi nikad skuzio jedinu dva dugmica to ti ide.Sramotis sebe sramotis nas koji smo te poznavali,jednog po jednog si se resavao kako su novi dolazili a stari ti vise nisu slali.Imam ja sta jos napisat aali svati otvorio si si front i to jeban
hahahahahahahaha ,svaka cast,nek se zna ko se predstavlja kraljem
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Ako sam ti nesto dao onda ti nisam dao da se kurcis sa tim po forumu i pokazivas,normalno da sam ti dao izvor i da sad nije problem uc, ali i to si sjebo kako i sve ostalo.Stvarno si pokvarena matora.Interu prestani se kurciti jer nemas pojima o nicemu sve si dobio na tacu ako treba napisat cu ao A pa do Z .Sta se sad pravis pametan lako se kurcit sa tudim znanjem.Sta napadas banovca sasareal mu dao eagles skriptu i alat dao mu za storm sta je on sad ima manje znanja od tebe ili nekog drugog sve ima na tacni.Sta ti mislis da se svijet kroji oko tebe,na hiljade listi sam ti poslao sve si razjebao iz drema bas svaku.Tri dana ti treba da nesto skuzis,mba nisi nikad skuzio jedinu dva dugmica to ti ide.Sramotis sebe sramotis nas koji smo te poznavali,jednog po jednog si se resavao kako su novi dolazili a stari ti vise nisu slali.Imam ja sta jos napisat aali svati otvorio si si front i to jeban
hvala ti puno sto si me sve naucio ziv istina sve
da tebe nije bilo nebih imao nista hahahahahah ,koga sam se ja rijesavao eno kod mene na forumu svi sto ih znam 12 i kusur godina,i prestani vise se ponizavati nepsuj ,pod broj jedan ,nema smisla ako hoces da izbacimo sve javno samo reci svo pisanje moje i tvoje od a do z 234 snimjene konverzacije no problem prestani ove ljude ovdje maltretirati vise i spamovati temu nema smisla kad dodjem dole ako hoces nacicemo se pa reci u facu sta imas i to je to
 
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
hvala ti puno sto si me sve naucio ziv istina sve
da tebe nije bilo nebih imao nista hahahahahah ,koga sam se ja rijesavao eno kod mene na forumu svi sto ih znam 12 i kusur godina,i prestani vise se ponizavati nepsuj ,pod broj jedan ,nema smisla ako hoces da izbacimo sve javno samo reci svo pisanje moje i tvoje od a do z 234 snimjene konverzacije no problem prestani ove ljude ovdje maltretirati vise i spamovati temu nema smisla kad dodjem dole ako hoces nacicemo se pa reci u facu sta imas i to je to
Pa ti spamuješ hahaha
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
A foruma , a ja još luđi koji to čitam .Šta ta Vaša sranja ne riješavate privatno nego jebete narod. .
Mislim da je vrijeme da se briše odavde.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom