Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Ma bila je da nekazem sta zato smo svi otisli vani raditi jos davnih 60-tih godina... A o samome Titi je suvisno pricati mnogi znaju tko je bio a mnogi i ne!!! u biti na silu se nista nemoze (i ta bivsa yu je bila napravita od x razlicitih naroda i narodnosti na silu) iako nisam nacionalista ja sam za to da svatko u svome uziva a tudje da postuje.... laku noc...
pametnije ti je da se bavis krpanjem rupa u svom reselerskom poslu nego sto se bavis titom...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Taj se malo poigrao sa codecima pa je umjetno dizao fps na 50 fps,nista od toga to ti je ko i sise od silikona.[DOUBLEPOST=1556778710][/DOUBLEPOST]
pametnije ti je da se bavis krpanjem rupa u svom reselerskom poslu nego sto se bavis titom...
Ma nista od toga nemogu se rupe zakrpat sa tim ulaganjem nikad.
Ma koliko se oni trudili badava im zauvijek,nikad nece zatvorit rupe.
Nisu sposobni ti koji prodaju da si ni emailove zastite, da ne ulazim dalje u detalje
da ih ne ulovi za srce
 
Последно уредено:
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
pametnije ti je da se bavis krpanjem rupa u svom reselerskom poslu nego sto se bavis titom...
Nabijes sepavoga... Nema rupa nigdje nebrini[DOUBLEPOST=1556785750][/DOUBLEPOST]
Taj se malo poigrao sa codecima pa je umjetno dizao fps na 50 fps,nista od toga to ti je ko i sise od silikona.[DOUBLEPOST=1556778710][/DOUBLEPOST]
Ma nista od toga nemogu se rupe zakrpat sa tim ulaganjem nikad.
Ma koliko se oni trudili badava im zauvijek,nikad nece zatvorit rupe.
Nisu sposobni ti koji prodaju da si ni emailove zastite, da ne ulazim dalje u detalje
da ih ne ulovi za srce
Sve je ok..
 
Член од
23 април 2019
Мислења
4
Поени од реакции
0
dali nekoj znae kade mozam da kupam iptv od server allgames.onlygames.co ?
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Ma bila je da nekazem sta zato smo svi otisli vani raditi jos davnih 60-tih godina... A o samome Titi je suvisno pricati mnogi znaju tko je bio a mnogi i ne!!! u biti na silu se nista nemoze (i ta bivsa yu je bila napravita od x razlicitih naroda i narodnosti na silu) iako nisam nacionalista ja sam za to da svatko u svome uziva a tudje da postuje.... laku noc...
naravno sad nek svako uziva u svojoj banana republic ,isli su vani 60 istina alise i vracali jer je bilo super danas idu i niko se nevraca hehehehe
 
S

ski

Гостин
Ma bila je da nekazem sta zato smo svi otisli vani raditi jos davnih 60-tih godina... A o samome Titi je suvisno pricati mnogi znaju tko je bio a mnogi i ne!!! u biti na silu se nista nemoze (i ta bivsa yu je bila napravita od x razlicitih naroda i narodnosti na silu) iako nisam nacionalista ja sam za to da svatko u svome uziva a tudje da postuje.... laku noc...
Ne ti si izmesao,zbor je bio za korelacija praznik radnicke prava sa Tito sta je opravdano.
Danas kapitalizam je vrzan za pijedince a ne na kolektiv i radnicke prava, i to je bila prica.
Toliko od mene za ovo,izvinjavam se za off topic.
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Znaci neljubi nitko nista ;) e jbg ja odoh baciti jos jednu partiju...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom