Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
nekad je isla u raj sad nemogu na pauzu jb trazili ste gledajte
Živa istina nema pausse ili jedva da je ima,rade ljudi u pelenama bilo u jednoj fabrici,barem kod nas ,i opet negde u inostranstvu za nešto se i radi ovde kod nas skoro dzaba...Prvi maj je pa moramo braniti prava neka radnika...da neko ne zameri.....nema veze sa iptv ali ako nema para nema ni iptv :DŽiveo 1 maj
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Pozz svima!
Jedna stvar mi nije jasna, cijeli svijet slavi 1.maj i to je lijepo ali neznam kakve veze ima neki Tito sa time, trebaju li i svabe, talijani, francuzi ili odakle je sve pocelo isto kaciti zlocince ili neke mitske junake po forumima. Sory al ne ide mi to nikako, nije mi jasno!
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Pozz svima!
Jedna stvar mi nije jasna, cijeli svijet slavi 1.maj i to je lijepo ali neznam kakve veze ima neki Tito sa time, trebaju li i svabe, talijani, francuzi ili odakle je sve pocelo isto kaciti zlocince ili neke mitske junake po forumima. Sory al ne ide mi to nikako, nije mi jasno!
nemas pojmas i zato nepricaj gluposti ,citava planeta muje dosla na sahranu svi predsjednici , svi sto su nesto znacili u svijetu ,a kako je sredio ustase i cetnike svaka mu cast
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
nemas pojmas i zato nepricaj gluposti ,citava planeta muje dosla na sahranu svi predsjednici , svi sto su nesto znacili u svijetu ,a kako je sredio ustase i cetnike svaka mu cast
I zato ga treba slaviti 1.maja,uz sve postovanje prema tebi, al smijesno
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Pozz svima!
Jedna stvar mi nije jasna, cijeli svijet slavi 1.maj i to je lijepo ali neznam kakve veze ima neki Tito sa time, trebaju li i svabe, talijani, francuzi ili odakle je sve pocelo isto kaciti zlocince ili neke mitske junake po forumima. Sory al ne ide mi to nikako, nije mi jasno!
KADA BI ZNAO ISTORIJU NEBI TAKO PITAO KAKVE IMA VEZE TITO MI SMO BILI RADNICKA KLASA U VRIJEME VLADAVINE TITA
SAMO MALO PROCITAJ

https://www.index.hr/vijesti/clanak/Kako-se-Prvi-maj-slavio-u-Jugoslaviji/816946.aspx

IZVINI NIJE PRAVOKACIJA
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579

Kajgana Shop

На врв Bottom