Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
nedam nisto na pm sve javno da svatimo neke stvari da nije samo u tome da se trazu liste od nekoga vec da se nauci
ono zbog cega smo tu na forum a forum je iptv
ima mnogo nas sto su odavno u taj hobi biznis i jos mole za liste
tako da si znate i nemojtye me mesati sa neki tamo crow
koga uopste ne poznajem nit pa sam ga upoznao
zamislite jedan popisani exe stalker niste mogli naci a sve vam je bilo ispred oci
vi ste ga nasli ali malo njih znalokako do ono c za ad se pojavi stalker
pa trebalo je staviti i stalker vidis da stalno te pitat za ovo na pp tako stalno si u guzva,a tako stavis stalker iz exe.net i vise te neinteresira sta se desava dalje.
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
pa jel ti vidis od kad su ljudi na forum prijavljeni registrirani i za taj vremenski period nista da ne svati neko ja se onda dubogo svima izvinjavam pa i sam sebi nisu bitne liste combo skeneri edno drugo vec porte su bitne na koja se sta nalzi i kako se poedinicne porte na neka ip ponasaju u broser i nista vise e to kad savladamo ondamoze da kazemo da smo nesto naucili sami od sebe i mnogo lakse bice nam kad to gradivo savladamo a ja sma sam savladao i zato nemam problema za liste nit combo nit salezi malezi mi netyrebaju jedan tpc skener i jedna xenu dovoljne su mi i malo znanja

nama nisu bitne porte vec sama lista koja nam je poklonjena i nista vise
jel kad ta stane ima ko da da druga zasto da se opterecivamo sa skeniranjem nismo ludi
Koje objasnjenje jbt :)
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa jebi ga sad ako nemozes da svatis onda ja nisam ti kriv ja imam a ti molis e tu ima razlike izmedju objasnjenje i tebe
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Eeeee moj momče, kakve ti gluposti valjaš. Razlika između tebe i drugih koji to isto imaju je što oni pomažu a ti uništavaš. Valjda si tako veći u svojim očima, ti kao znaš nešto, uspio si u životu ali te niko ne primjećuje. Znaš ući u panel, jebote.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
Код:
http://185.38.151.41:15001/get.php?username=Sl8M2ehCaE&password=Rhqm9kY7aF&type=m3u
evo vam mac adrese ali je pitanje gde ce da ih stavite
Код:
http://e-sinav.yee.org.tr/media/malimars3/
haha a sto se vi zamarate samnom sta ja pisem ili postavljam
pravete se isto kao da me nema jednostavno preskocite moje postove ili vi je stalo do onoha sto cu ja da objavim i zajeben nekoliko ljudi ili vas
 
Последно уредено:
Член од
8 август 2015
Мислења
68
Поени од реакции
17
nedam nisto na pm sve javno da svatimo neke stvari da nije samo u tome da se trazu liste od nekoga vec da se nauci
ono zbog cega smo tu na forum a forum je iptv
ima mnogo nas sto su odavno u taj hobi biznis i jos mole za liste
tako da si znate i nemojtye me mesati sa neki tamo crow
koga uopste ne poznajem nit pa sam ga upoznao
zamislite jedan popisani exe stalker niste mogli naci a sve vam je bilo ispred oci
vi ste ga nasli ali malo njih znalokako do ono c za ad se pojavi stalker
pomogni sami da najdeme listi, koga veke ne davas na PP....objasni, kazi kako da dojdeme do listi
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ima po iskusni od mene mozebi oni ke vi kazat nekoja finta ili preporacat nekoj dobar skener sto sam naodja listi
tuka vi e se ispred oci samo sto treba da se trazi
a toa sto nedavam listi na pp e moe licno pravo dal ke dadam ili ne dadam
mada ja ne kosristam ts listi zatoa i ne davam
 
Член од
8 август 2015
Мислења
68
Поени од реакции
17
koga se znae lesno e...ama dodeka se nauci treba pomos dali od poiskusni ili pomalku iskusni, nebitno....
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
e da taka si e imas pravo ali vidis od kad si prijavlen na forum 2015 a sega sme 2019 za 4 godini e sramno da se ne nauci a sega sakate za edna nok se da znaete
 
Член од
8 август 2015
Мислења
68
Поени од реакции
17
poslednive nekolku meseci ja pratam ovaa tema so iptv, ne se 4 god... sramno e da kazam nesto sto neznam, ne e sramno da prasam
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa dobro ti si prasaj al teko odgovor ke dobies
posto mnogumina se plasat da ne im go zemes znaenjeto
i da ne bides podobar od niv
 

Kajgana Shop

На врв Bottom