Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2017
Мислења
79
Поени од реакции
49
Diogen nikako da nadjem da mi radi,ima neke geo blokade ni jedna već duže mi ne radi pa sam razdelio a lista je (y).Kako naći koja radi konkretno Srbija?sem isprobavanja istih.
Drug moj, mislim da imam jednu dobru listu sa 5 konekcija, videcu na pc gde sam je stavio. Pa ti je saljem :)
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
415
Поени од реакции
171
Дали можи некој да ми прати стрим од к3 куманово
Однапред благодарам
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Diogen nikako da nadjem da mi radi,ima neke geo blokade ni jedna već duže mi ne radi pa sam razdelio a lista je (y).Kako naći koja radi konkretno Srbija?sem isprobavanja istih.
Pa i meni se desava sa tom listom isto.Imam ih nekoliko,ali vise mi ne rade nego sto rade.Nesto ima tu,ali to znaju oni koji su vise upuceni u to od mene.Ja ne znam sta je u pitanju.Pozzz
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
и јас тоа прашувам подолго време,ама другаричињава "уходани" си се и не покажуваат... :D
Ма ајде, се мрднато. Си зборат српски, ко да е српски форумот, линкови, слики и слично тураат, само 3-4 знаат шо значи тоа...Едно време имаше разбирање тука, па можеше да се искористи нешто. Сеа не знам шо ги држат админите, нек си напраат група на вибер и нека кршат глава.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Pa i meni se desava sa tom listom isto.Imam ih nekoliko,ali vise mi ne rade nego sto rade.Nesto ima tu,ali to znaju oni koji su vise upuceni u to od mene.Ja ne znam sta je u pitanju.Pozzz
@toma58, probaj nekim VPN-om naci zemlju u kojoj ta lista koju imas radi, imaju geoblok. Ako ne uspijes javi mi na PP gdje zivis pa cu ja probati potraziti listu koja radi u tvojoj regiji.
Isto vrijedi i za kolegu @vukyu6vv , neovisno o tome koja je lista u pitanju, ako je na raspolaganju poslat cemo je. Vidim da je @zokiniko vec preùzeo tu obavezu ali ako zapne ...
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom