Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Dux je super prijetelj, a i taj forum sta spominjes nema lijepseg mijesta
ni na jednom forumu nego sto je tamo.Ne vrti se sve oko listi, a i po znanju smo top 1 za iptv i cardsaring.;):angel:
Jer kod nas ima od igle pa do aviona:):busi:
Pozdrav nevolim bas komentarisati uvjek ali ponekada moram
i ja sam tamo clan mislim na IPTV zezanje
nisam VIP ali nije bitno uopste
ali posteno receno meni nista netreba posto imam ono sto meni treba
mislim da je drug panelrazarac upravu
tamo ima svega kome sta treba
i mogu reci iskreno da su dobri koliko mogu odrzati red na forumu ali za sada uspijevaju koliko ja primjetim
mogu im samo pozeljeti uspjesan rad na forumu
Pozdrav
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Pozdrav nevolim bas komentarisati uvjek ali ponekada moram
i ja sam tamo clan mislim na IPTV zezanje
nisam VIP ali nije bitno uopste
ali posteno receno meni nista netreba posto imam ono sto meni treba
mislim da je drug panelrazarac upravu
tamo ima svega kome sta treba
i mogu reci iskreno da su dobri koliko mogu odrzati red na forumu ali za sada uspijevaju koliko ja primjetim
mogu im samo pozeljeti uspjesan rad na forumu
Pozdrav
Kako nisi u tom VIP-u , to je lako. Odaću ti tajnu, samo opleti po određenim ljudima (između ostalih i po meni) i eto te preko reda u VIP-u. Naravno moraš držati jezik za zubima, hvaliti na sva usta...sve ima svoju cijenu - u suprotnom :bance:
 
D

Dreambox820

Гостин
Pozdrav nevolim bas komentarisati uvjek ali ponekada moram
i ja sam tamo clan mislim na IPTV zezanje
nisam VIP ali nije bitno uopste
ali posteno receno meni nista netreba posto imam ono sto meni treba
mislim da je drug panelrazarac upravu
tamo ima svega kome sta treba
i mogu reci iskreno da su dobri koliko mogu odrzati red na forumu ali za sada uspijevaju koliko ja primjetim
mogu im samo pozeljeti uspjesan rad na forumu
Pozdrav
E vidis i ovdje je isto , kome netreba suvgdje mu je dobro , a to da su prvi po znanju o iptv-u i CS-u mi je malo smijesno a sto se tice rada foruma zelim im sve najbolje od srca !
Samo jedno nemogu da shvatim od tolike dobrote na tom forumu bas clanovi s tog foruma ovdje odrzaju temu o iptv-u :) meni da je bilo dobro nebi se s vasim ADMINOM raspravljo i bio bi i danas na tom forumu a i kad je bio otvoren prijavio bi se ali nema potrebe trazit vrelu vodu davno je ljudi nasli ...
Ugodan dan !
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Kako nisi u tom VIP-u , to je lako. Odaću ti tajnu, samo opleti po određenim ljudima (između ostalih i po meni) i eto te preko reda u VIP-u. Naravno moraš držati jezik za zubima, hvaliti na sva usta...sve ima svoju cijenu - u suprotnom :bance:
Hvala na informaciji ali ja nisam nikada bio taj covjek da bi pricao uopste o nekom a uopste nemoram da budem VIP clan i sam sam rekao da imam za sada ono sto meni treba
a clan sam na mnogim forumima negdje aktivnije negdje manje zavisi od foruma
nemoj misliti da se ljutim sta apsolutno ne samo sam iznio svoje misljenje
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Hvala na informaciji ali ja nisam nikada bio taj covjek da bi pricao uopste o nekom a uopste nemoram da budem VIP clan i sam sam rekao da imam za sada ono sto meni treba
a clan sam na mnogim forumima negdje aktivnije negdje manje zavisi od foruma
nemoj misliti da se ljutim sta apsolutno ne samo sam iznio svoje misljenje
Moze li saznati razlika tog vip i obicnog smrtnika?vip moze pisati zelenim slovima ili je nesto drugo u pitanju?:):):):):):)
 
M

malesevac

Гостин
Dux je super prijetelj, a i taj forum sta spominjes nema lijepseg mijesta
ni na jednom forumu nego sto je tamo.Ne vrti se sve oko listi, a i po znanju smo top 1 za iptv i cardsaring.;):angel:
Jer kod nas ima od igle pa do aviona:):busi:
Tacno je,ima sve tamo,ima i mojih 600 postova 10 otvorenih thema na forumu kao Geri70
a onda kad su "kocijasi" odlucili da me banuju jer su na chatu pustili thomsona da peva pesme o srbima,a ja ih oterao u tri pm
tako je to tamo!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Tacno je,ima sve tamo,ima i mojih 600 postova 10 otvorenih thema na forumu kao Geri70
a onda kad su "kocijasi" odlucili da me banuju jer su na chatu pustili thomsona da peva pesme o srbima,a ja ih oterao u tri pm
tako je to tamo!
lažeš. lažeš. lažeš. eto vam odgovora zašto imamo tamo vip. ne zbog znanja. nego da nam se nebi desilo da ovakvi u padnu. a ako je netko nacionalista onda si to ti. ja za sve ovo sto govorim imam slike tvojih postova. i isto tko pm kako me moliš da kontaktiram internationala da ti ukine ban. itd itd. zato tišina. pst
 

Kajgana Shop

На врв Bottom