Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Od 01.01.2018 s emitovanjem započinje HRT 5 za Hrvate u BiH i dijaspori!

Hrvatska radiotelevizija (HRT) pokrenula je test kanal novog Petog programa HTV 5. Test kanal je dostupan putem satelita Eutelsat 16A na 10720H27500 3/4 u nekodiranom obliku. Za sada se na ekranu može vidjeti samo test zvuk i slika na kojoj piše HR-HRTV ZGRB.

Zvaničan start novog kanala planiran je za početak januara 2018. godine, a biće isključivo namijenjen Hrvatima koji žive izvan matične države.

IMG-6a7c16ec7be59ef70419e35cd020b21a-V.jpg

Pozdrav
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Hehe vidi malo si se mancipovo kako navracas na kajganu :) , mozes pocet pojedincima ;) na vasem forumu predavat o kulturi, pristojnom pisanju i ponasanju ...
Bas si slatkis :aplauz:[DOUBLEPOST=1514414826][/DOUBLEPOST]
Care jedan srdacan pozzz za tebe ;)
mancipovo izraz - nije pronašla niti jedan dokument.
napisi mi Hrvatski da te razumijem
 
D

Dreambox820

Гостин
mancipovo izraz - nije pronašla niti jedan dokument.
napisi mi Hrvatski da te razumijem
Prvo nauci jezik :) pa onda trazi rijeci hahaha ti izgleda samo znas IPTV i CS a sve ostalo nepoznanica ;) da ti pomognem na Hrvatskom jeziku , potrazi rijec EMANCIPACIJA !
A da zaboravio sam glavno i na prvom mjestu „hvalit se“ nadam se da znas sta znaci ako ne javi pomognem ti ;) oko znacenja da netrazis na google hahaha!
Nije lako kad nerazumijes vlastiti jezik pa trazis pomoc od google :D ja sam mislio da ce napokon bit nesto od tebe kako navracas na kajganu ali izgleda propala investicija :( !
Ili si promjenio zanimanje pa sad predajes Hrvatski jezik na tvom forumu pa nerazumijes ako nije napisano 100% tocno hehe ili ?
 
Последно уредено од модератор:
D

Dreambox820

Гостин
Port sa Nmap ubacis -p- ip i preskenira ti sve do 65535 na brzaka ,zatim udjes na status vidjet ces i adrese udp ukoliko neko vec gleda i onda sa SimpleTV preskeniras:) i eto liste .
 
Последно уредено од модератор:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Port sa Nmap ubacis -p- ip i preskenira ti sve do 65535 na brzaka ,zatim udjes na status vidjet ces i adrese udp ukoliko neko vec gleda i onda sa SimpleTV preskeniras:) i eto liste .
Ok druze, kusam ga, samo se hvale a niko nikom nece pomoci, prodrndat ce mo i to, nije greda, a on ima gotovo i ne da.
 
Член од
27 јануари 2015
Мислења
565
Поени од реакции
549
Eve sto portovi ima na toj server momentalno a dali e udp tesko da poveruvam, mozda gresam no povekje mi lici na hls wowza stream server. Ako postoel bil na udp port 40720 no sega e zatvoren ;)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom