Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2017
Мислења
42
Поени од реакции
30
Bil ti ila uvreda da te neko nazove misom? Mada si editovao post jer je piasalo da je bolestan.
wahahahahahhahahahaha kako si to izmislio svaka ti cast to ti ode na dusu

da bilaa bi uvreda da me neko nazove misom

jednom:

bar sam ovdje sa svojim nikom ,nekrijem se ko ovi misevi
drugi put:

sto se vi mali misevi odmah ,javlajte podijelite koju listu ako imate ,skupljaliste ljude pravili scanere ,da vucete liste i scaneri od franje josipa ,srednji vijek
treci put:

valjda ce ovi mali misevi prenjeti poruku[DOUBLEPOST=1481823503]

ima jos samo mrsko mi odo igrat HaloCE u mrezi
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
wahahahahahhahahahaha kako si to izmislio svaka ti cast to ti ode na dusu

da bilaa bi uvreda da me neko nazove misom

jednom:

drugi put:

treci put:


ima jos samo mrsko mi odo igrat HaloCE u mrezi
Znaci uvreda je kad ti neko kaze da si mis ali kad ti nekome kazes da je mis onda je to ok i nema tu nista za ban iako neko drugi bude banovan zbog toga?
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Jadni su oni i njihove liste, to im je sve u zivotu, neka @Sota sad slika svoj zakrivljeni tv sa Kino tv Hd, to je njegova Sreca, a ovaj @White_Spirit skuplja milostinju priko ovih listi za internet,i sta je najjace on ce rec da ih objavljiva da pomogne, ma mrs, ti da oces Pomoc ti bi sla na pm, ali ne, tebi je uvik malo...
Ostavi se ti mene, ja barem objavljujem liste a ti samo pljujes po ljudima.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Mislim da smo svi mi krivi za ovo i ovakva desavanja na forumu jer upravo mi ako nam je stalo do foruma i lijepog druzenja trebamo pocet prijavljivat clanove koji se ponasaju neodgovarajuce ovdje na forumu !!!!
Pa eto sad pocnite !
dobro govoris...da svako od nas reagira na provokacije odavno bi to zlo otislo...
ovako svako malo pizdarije...smeta im sto su drugi normalni....
 
Член од
2 јуни 2016
Мислења
412
Поени од реакции
1.721
Mislim da smo svi mi krivi za ovo i ovakva desavanja na forumu jer upravo mi ako nam je stalo do foruma i lijepog druzenja trebamo pocet prijavljivat clanove koji se ponasaju neodgovarajuce ovdje na forumu !!!!
Pa eto sad pocnite !
Upravu si drug treba da reagujemo na sve lose postove.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom