Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 октомври 2016
Мислења
98
Поени од реакции
55
i sta ti bi to htjeo samo tako,e moj drug neide to tako ,citaj ,radi search ,kreni od najednostavnijeg pa za jedno 4 ,5 godina ,mozda dobijes pa razmjenis iskustva upoznas ljude sve ima svoje[DOUBLEPOST=1494344756][/DOUBLEPOST]http://vip.tuguj.net:8000
treba proxy[DOUBLEPOST=1494345100][/DOUBLEPOST]
jxx white ode jos jedna u kantu za smece tu listu je gledalo oko 30 clanova ovdje podijeljena prije mjesec dana,stvarno nisi normalan ,sve stalkere ces upropastiti ,promjeni nik u treminator listi
citam ja trazim ucim najednostavnije znam pa zasto ne bi pitao I za to puno ljuidi ima koji znaju kako se to radi sve je to super bitno je druzenje svi su saznali pa valjda cu I ja
LP
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
citam ja trazim ucim najednostavnije znam pa zasto ne bi pitao I za to puno ljuidi ima koji znaju kako se to radi sve je to super bitno je druzenje svi su saznali pa valjda cu I ja
LP
za ulazak u panele tesko da su svi saznali ,tvrdim da ima ukupno 4 covjeka koja znaju ne vise,tako da nebudes u zabludi.
skaniranje ok
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
za ulazak u panele tesko da su svi saznali ,tvrdim da ima ukupno 4 covjeka koja znaju ne vise,tako da nebudes u zabludi.
skaniranje ok
Jas ne veruvam deka se cetiri. Pa ispagja deka e polesno da napravis atomska bomba nego da vlezes vo panel. Siguren sum deka znaat mnogu povekje, pa softver e vo prasanje ne e koj znae sto.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
za ulazak u panele tesko da su svi saznali ,tvrdim da ima ukupno 4 covjeka koja znaju ne vise,tako da nebudes u zabludi.
skaniranje ok
Сад већ има више људи који то знају али не постоји човјек који улази свугдје - срећа па је тако.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom