Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 август 2015
Мислења
28
Поени од реакции
78
PREKO 50 LJUDI NA OVOM FORUMU SE ZAHVALILO NA PROXY SERVERU A MORA SE NACI JEDNA OSOBA DA NESTO ZAMERI.U BUDUCE KOME TREBA PROXY NEKA MI SE JAVI NA PRIVATNO A SVI KOJI ZELE NOVU PROXY LISTU NEKA MI SE ODMAH JAVE JEL CU OVU UGASITI.NISAM OVO ZASLUZIO
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Mogu da kazem Pink LOL i Pink HAHA ima skoro u svakoj malo boljoj listi

Pozdrav
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
PREKO 50 LJUDI NA OVOM FORUMU SE ZAHVALILO NA PROXY SERVERU A MORA SE NACI JEDNA OSOBA DA NESTO ZAMERI.U BUDUCE KOME TREBA PROXY NEKA MI SE JAVI NA PRIVATNO A SVI KOJI ZELE NOVU PROXY LISTU NEKA MI SE ODMAH JAVE JEL CU OVU UGASITI.NISAM OVO ZASLUZIO
Ništa ti ja nezamjeram,ja sam samo slikao da vidiš rezultat,uvećaš sliku i vidiš da su proxi koje si postavio,lijepo sam napisao možda program ne pokazuje ispravno,to je više bilo pitanje nego tvrdnja,neznam tebe niti znam kako program radi,dali pokazuje ispravno ili ne,ja nemogu namjestiti u programu što će pokazati ispravno a što neispravno,po tvome bi trebao napisati super svi proxi su ispravni tako mi pokazuje program,nažalost ne pokazuje taj rezultat
 
Член од
10 август 2015
Мислења
28
Поени од реакции
78
Ništa ti ja nezamjeram,ja sam samo slikao da vidiš rezultat,uvećaš sliku i vidiš da su proxi koje si postavio,lijepo sam napisao možda program ne pokazuje ispravno,to je više bilo pitanje nego tvrdnja,neznam tebe niti znam kako program radi,dali pokazuje ispravno ili ne
PRIJATELJU ZA TAKVE STVARI POSTOJI PRIVATNA PORUKA A NE SAMO AJ POSTAVIO SAM I DOLAZI DO ZBRKE NA FORUMU IZMEDJU CLANOVA.MI SMO SVI NASI.NEGO OD MUVE NAPRAVI SE MAGARAC.AKO TE ZANIMA JA SAM VLASNIK RADIO NOVOG GRADA U SVAJCARSKOJ WWW.RADIO-NOVIGRAD.CH I VLASNIK MEDIAHOSTING WWW.MEDIAHOSTING025.COM.NEREKLAMIRAM SVOJ RADIO I MEDIA HOSTING SAMO DA TI KAZEM KO SAM
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
PRIJATELJU ZA TAKVE STVARI POSTOJI PRIVATNA PORUKA A NE SAMO AJ POSTAVIO SAM I DOLAZI DO ZBRKE NA FORUMU IZMEDJU CLANOVA.MI SMO SVI NASI.NEGO OD MUVE NAPRAVI SE MAGARAC.AKO TE ZANIMA JA SAM VLASNIK RADIO NOVOG GRADA U SVAJCARSKOJ WWW.RADIO-NOVIGRAD.CH I VLASNIK MEDIAHOSTING WWW.MEDIAHOSTING025.COM.NEREKLAMIRAM SVOJ RADIO I MEDIA HOSTING SAMO DA TI KAZEM KO SAM
Ponovo pročitaj moj post :"Hvala ovaj skeniranjem izbaci ovaj rezultat,sada jedino da on ne pokazuje kako treba,radi se o Universal-Proxy-Software"
Mislim da te sa nijednim slovom nisam uvrijedio,naprotiv zahvalio sam ti i opet ti zahvaljujem,stvarno nevidim razloga tvojoj ljutnji
 
Член од
10 август 2015
Мислења
28
Поени од реакции
78
Ponovo pročitaj moj post :"Hvala ovaj skeniranjem izbaci ovaj rezultat,sada jedino da on ne pokazuje kako treba,radi se o Universal-Proxy-Software"
Mislim da te sa nijednim slovom nisam uvrijedio,naprotiv zahvalio sam ti i opet ti zahvaljujem,stvarno nevidim razloga tvojoj ljutnji
NECEMO VISE O TOME AKO NASTAVIMO SA OVAKVIM PISANJEM DO UJUTRU CE MO BITI NA TRIHILJADE DVESTOTOJ STRANICI.OVDE SMO DA SE DRUZIMO DELIMO ISKUSTVA JEDNO SA DRUGIM I JEDNO DRUGIMA DA POMAZEMO.OD MENE TOLIKO VELIKI POZZZZZ IZ SVAJCARSKE
 
Член од
5 март 2017
Мислења
109
Поени од реакции
37
Последно уредено:
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
pozdrav ako ima neko stalker dami posalje , nebitno javno ili na pm za testiranje hvala unapred pozdrav
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
3.097
nije istina da pink lol i pink haha ima svaka bolja lista. to su nebitni programi i neke lista imaju neke ne. puno vrhunskih lista nema te programe.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Sad kad bi ti nabrojao liste u kojima imaju ti Pinkovi kanali drugacije bi razmisljao... kad kazem u skoro svakoj malo boljoj listi onda je to tako... jedino mozda tebi nepoznate? Vjeruj mi na rijec ;)

Pozdrav
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
3.097
Testirao sam onu listu danas ! Radi kao doxa...
super a ovu danas sto si poslao kad smo pricali o konekcijama. na njoj ima i LOL i HAHA.
vidiš.[DOUBLEPOST=1494277851][/DOUBLEPOST]sota --- imam ja liste s tim programima , ali kad ih uporedim s nekim listama koje nemaju te programe, bolje su ni liste ove bez. bar trenutno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom