Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Poz .ako ima neko poljsku stabilnu listu ili neki poljski panel za skeniranje da mi posalje na pp hvala i poz
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Sf skola i ovde pocnaa klanovi[DOUBLEPOST=1485287039][/DOUBLEPOST]Na mene kako nezavisen pratenik ic ne mi se dopaga toa so klanovite
 
Член од
10 мај 2013
Мислења
366
Поени од реакции
239
24. JANUARA 2017.
TV Srbija ugašen
Poštovani korisnici,

Sa žaljenjem vas obaveštavamo da više nećete biti u mogućnosti da pratite besplatno tv kanale online.
Ispostavilo se da server sa koga smo preuzimali streamove sadrži bitne državne podatke (Orion je hostovao STREAMING i državne podatke na istom serveru).

Zbog toga je tužilaštvo naredili pretres i nalog da se sajt ugasi.

Iako ni sami ne razumemo kako na serveru za streaming IPTV-a može neko da hostuje bitne državne uprave podatke, sajt smo ugasili.
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
484
Поени од реакции
502
Ima li sansi da se doznae username/password na lista koja e zastitena so istite.Go pojavuva koga ke se pustat kanalite na VLC player
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
haha bas lepa poruka su pisali za ta tv srbija
a sto nisu pisali odakle su vukli strimove
nego se vadu sad sa drzavne tajne ovo ono
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ok legalni su a su je iskljucili od kad su bili objavljeni
svi flusovi od multi tv mada nisu svi ima ih jos
i gazda morao da menja user pas za ulazak u flus
i verovatno stavio sad token mada na te flusove sto su objavljeni bili svi kanali su zakljucani
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
ok legalni su a su je iskljucili od kad su bili objavljeni
svi flusovi od multi tv mada nisu svi ima ih jos
i gazda morao da menja user pas za ulazak u flus
i verovatno stavio sad token mada na te flusove sto su objavljeni bili svi kanali su zakljucani
Ne brini i orion sa izeli drvo ovo im je posledna upomena ot vlastima ako ne zastitat vise svoj stremove ce im se uzme licenz,nemoze neki operatora da ulazat veliki sredstvama da zastite svoj adresa i da placat ludi pare na ljudi da sredat to a ovi sa malo sredstva da dobijat veliki profit i svaki idiot da otvara sajt sa nihovi stremove i da zaradzjue na klik-to sa smesni stvari.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
u pravu si pre svega zastita pa onda zarada
a mi sto gledamo licencirane strimove to je sasvim od neko treci ili zadnji sto reimituje neki kanal
 

Kajgana Shop

На врв Bottom